Ajo siç duket nuk ka veshur asgjë. Bukuroshja e njohur, Alketa Vejsiu, ka hedhur tri fotografi mjaft të ‘zj arrta’ në Instagram.

Këto foto janë shkrepur në mënyrë profesionale dhe ka nxjerr në pah bukurinë e moderatores. Po ashtu, Alketa në pah ka vënë edhe këmbët se ksi që ka nga robd ishani që ka ve shur. Një foto si kjo u pëlqye shumë nga ana e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on