Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni ka publikuar së fundmi në profilin e saj të Instagramit, një video të vajzës së Inisit. Vogëlushja, e quajtur Coco Antonel, shfaqet duke kënduar dhe i ka mahnitur të gjithë me zërin e saj.”Je një yll, talenti i tezes ti”, shkruan Ingriti krahas videos dhe që bukuroshja e vogël është një talent i vërtetë është mëse e dukshme.

Ajo është pjesë e akademisë së Klea Hutës, ku fëmijët përgatiten për talentet e tyre.Ndjekësit e Ingritit kanë mbetur të mrekulluar nga vogëlushja duke e përgëzuar dhe uruar për talentin.