09.12.2023 07:23
Home Video

Video

Roma e Murinjos fiton 1-2 me përmbysje kundër Sassuolos

Roma mori tri pikë për javën e 14-të në Serie A, duke mundur Sassuolon 1-2 në udhëtim. Djemtë e Mourinhos besuan deri në fund,...

Spektakël dhe tension, Tirana-Partizani mbyllet në barazim

Tirana dhe Partizani barazuan 1-1 në derbin e kryeqytetit (Air Albania), takim ky i vlefshëm për kampionatin. Një sfidë plot emocione dhe tension, por...

Bollino: Sulmet e Berishës ndaj Report TV si gjyqet e kohës së komunizmit. Ja...

Nga Carlo Bollino/ Prej disa javësh Sali Berisha ka filluar transmetime live me të ashtuquajturit “gjyqe publike”, të ideuar si instrument për të shmangur pyetjet...

Siguria rrugore, Balla: 13 583 masa administrative, pezullohen 54 lejedrejtimi

Ministri i Brendshëm Taulant Balla bëri të ditur sot se Policia Rrugore ka rritur kontrollet në gjithë territorin e vendit. Sipas Ballës 6 persona janë...

Rama publikon pamjet nga Gjinoqari, Fier: Natyrë e bekuar e qëndisur me të mbjella...

Kryeministri Edi Rama ka ndarë pamje nga natyra e mrekullueshme në fshatin Gjinoqarë të Fierit. Kryeministri Rama thekson se natyrës së bukur të këtij fshati...

Pirro Çako ‘Tjetër njeri!’ Dedikimi special dhe videoklipi me partneren e re dhe djalin...

Këngëtari dhe kantautori i njohur Pirro Çako ka laçuar së fundmi një këngë të re, e cila është një dedikim për djalin e tij. Kënga...

Dita Ndërkombëtare e Ullirit, Denaj nga Vlora: Eksportet u rritën me 43 herë gjatë...

Sot shënohet dita botërore e Ullirit. Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Anila Denaj u takua në Vlorë me fermerë e sipërmarrës që merren me...

Reshjet e dëborës ‘pushtojnë’ Veriun, ARRSH apel drejtuesve të automjeteve: Pajisuni me goma dimërore...

Në Rajonin Verior ka pasur reshje dëbore me intesitet gjatë orëve të fundit. Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se po pastrohen me kripë akset:...

“Gërdeci”, juristja Gjikondi ftesë Mediut: Do ishit një bashkëpunëtor shumë i fuqishëm i drejtësisë...

Mbrëmjen e djeshme në emisionin "3D" të moderatorit Alban Dudushi është zhvilluar një debat mes aktivistes dhe juristes Brisida Gjikondi dhe ish - Ministrit...

Reshjet e dëborës dhe shiut, Balluku: Skuadrat e ARRSH në terren, të gjitha akset...

Në verilindje të vendit kanë nisur reshjet e dëborës e ndërkohë në zonat e tjera vijojnë të jenë prezente reshjet e dendura të shiut. Ministrja...