Kryeministri Edi Rama ka ngritur flamurin e Partisë Demokratike të rrëzuar në tokë. Videoja e mëposhtme është xhiruar në ambientet e “TvKlan”, para një intervistë të kryeministrit.

Aktori Egi Laknori, ka hipur mbi një ballkon dhe sapo ka parë kreun e qeverisë ka nisur që të thërrasë emrin e kryedemokratit Lulzim Basha.

Pjesa e plotë/ Delinda Disha: Do fitojë do i hash m*tin

Albano Bogdo: Ik andej o injorat

Edi Rama: O Sandër, futu brenda!

Egi Laknori: Basha, Basha, dashuria e jetës time