Dashi-Një ditë e mirë për dashurinë, por nëse një histori nuk funksionon, do të përpiqeni të rregulloni gjithçka. Në punë, lini më mirë gjërat të rrjedhin normalisht!

Demi-Ka pak probleme në dashuri, përpiquni të mos jeni shumë të diskutueshëm në një histori që mund të vazhdojë. Në punë, mos bëni zgjedhje të nxituara, por mos u shqetësoni sepse yjet do të kthehen në anën tuaj nga e mërkura.

Binjakët-Ata që duan të dashurohen dhe të përfshihen tani, nuk duhet të bëjnë hapa mbrapa. Në punë, një kohë e mirë për të bërë një vlerësim!

Gaforrja-Situata në dashuri po përmirësohet dhe të hënën dhe të martën qielli premton. Në punë, qielli është i mirë edhe sepse Jupiteri është në formë të shkëlqyeshme dhe ndihmon ata që kanë lindur në fund të Qershorit.Luani

Luani-Lajm i mirë në dashuri: me një person të lindur nën shenjën e Peshores mund të filloni një histori. Mund të diskutohet, por gjithashtu mund të sqarohet. Në punë, Jupiteri nuk është më në anën e kundërt dhe së shpejti mund të vijnë lajme!

Virgjëresha-Kjo ditë na fton të reflektojmë në dashuri, duke parë zgjedhjet. Në punë, marrëveshjet e pamundura tani nga qershori mund të bëhen më të thjeshta.

Peshorja-Nëse një histori dashurie ka marrë fund, nuk do të jetë e vështirë të mbyllet dhe të shikosh përpara. Në punë, keni kontakte të rëndësishme me njerëz që do të jenë të rëndësishëm në jetën tuaj!

Akrepi-Të hënën ju jeni trima dhe mund të përballeni me dikë që shkon kundër jush. Në punë, ka diçka për të sqaruar, kush e di!

Shigjetari-Venusi në mes të majit ishte në opozitë dhe shumë çifte tani duhet të rikuperohen, ata duhet të gjejnë qetësi. Në punë, njohuri të mira për ata që kërkojnë një punë të re!

Bricjapi-Hëna nuk është më në anën e kundër, dhe kjo javë mund të jetë pozitive në dashuri. Në punë, mund të jeni nën presion, por është mirë të dëgjoni këshillat e atyre që ju rrethojnë!

Ujori-Të hënën në dashuri diçka nuk është në rregull, por mos kini frikë sepse është një gjë kalimtare. Në punë mos u dorëzoni sepse tani mund të jepni diçka më shumë. Mundohuni të shtyni një diskutim për në datën 26.

Peshqit-Mos krijoni asnjë iluzion, sepse marrëdhënie të caktuara nuk do të kthehen më siç ishin më parë. Në punë, ju mund të debatoni me shefin, por gjithashtu mund të ktheheni duke bërë diçka që keni ndërprerë!