Këto shenja të Horoskopit do të kalojnë një verë shumë të lumtur, por do të marrin dhe shumë para.

Dashi Kujdesuni për detyrat e shtëpisë pasi do t’ju ndihmojë në energjinë dhe stabilitetin tuaj. Punoni rreth problemeve tuaja pasi ekziston mundësia t’ju pengojnë. Tashmë mund ta shihni dritën në fund të tunelit, të plotësuar me para që as nuk e mendonit se mund t’ju ndodhte.

Demi Do të ndjeni paqëndrueshmëri të brendshme dhe mosbesim tek cilësitë tuaja. Pra, është më mirë të mendoni ngadalë dhe me qetësi për planet tuaja gjatë kësaj periudhe, pastaj ndërmerrni veprime. Paratë nuk do të jenë problem për ju, por është e mundur që të mos arrini atë që prisni.

Binjakët Mos e teproni me gjithçka, sidomos me ushqimin dhe emocionet. Shmangni mbingarkesën dhe mos u përfshini shumë në problemet emocionale të atyre që ju rrethojnë. Nuk do t’ju pëlqejnë disa biseda, mos i analizoni ato, vazhdoni rrugën tuaj. Situata juaj financiare nuk është më e mira, por periudha tjetër ka një shans për të fituar.

Gaforrja Mund të përjetoni disa zhgënjime. Në vend që të vijoni më tej, tërhiqeni pas dhe për këtë arsye, përjetoni më shumë dështime. Por do të ndiheni me fat për nga ana financiare pasi paratë duhet se do të jenë më shumë sesa prisni.