Presidenti Ilir Meta vijon pushimet. Mbrëmjen e sotme kreu i shtetit ka postuar në Facebook një foto buzë bregdetit në Durrës, ndërsa uron fundjavë relaksuese për të gjithë.

“Çdo orë në natyrë ka poezinë e saj. Një poezi dhe kjo pasdite me pulëbardha buzë Adriatikut. Ju uroj të gjithëve një mbrëmje relaksuese” shkruan Meta.