17.06.2024 02:28
Home Tags Ilir Meta

Tag: Ilir Meta

Sergio Ramos e mbyll me Sevillan, dy alternativa për të ardhmen

Sergio Ramos mbajti verën e kaluar premtimin për t’u rikthyer te Sevilla, skuadra e tij e zemrës dhe ajo ku hodhi hapat e para...

Berisha mbetet ‘non grata’ në Angli, analisti : Akuzë e drejtpërdrejtë, ka lidhje me...

Ish kryeministri Sali Berisha, humbi të hënën apelin e tij kundër ndalimit të hyrjes në Britani. Berisha do të vijojë të jetë kështu ‘non...

Kosova “kthen” nga Shqipëria: Bien 70% importet me Serbinë, rriten me vendin tonë!

Drejtori i Doganës në Kosovë, Agron Llugaliu pohon se pas vendosjes së vendosjes së masave të sigurisë nga qeveria, është niveli i importit nga...

S’kishte plan për vrasjen e Rugovës në Tiranë

Nga Xhavit Haliti Kjo është e vërteta lidhur me uljen e aeroplanit në Aeroportin e Rinasit në Tiranë, me anëtarët e delegacionit të Kosovës në...

“Kemi analizuar kundërshtarin”/ Ndeshja ndaj Kroacisë, Mitaj: Do luftojmë fort për rezultat të mirë

“Unë ku futem në fushë, nuk kam emocione. Kur kemi 60 mijë tifozë shqiptarë, është ndjenjë shumë e bukur. Vetëm emocione të miat, jo...

Veliaj inspekton godinat e reja te “5 Maji”: Në shtator gati lagjja e re!...

Dy godina të reja në lagjen “5 Maji” në Tiranë janë në përfundim dhe shumë shpejt do të strehojnë familjet e prekura nga tërmeti....

Mërkuri në Gaforre: Tre shenja do të jenë më introverte dhe emocionale

Më 17/6, Mërkuri kalon në Gaforre, duke ngadalësuar ritmet e jetës sonë të përditshme, duke na bërë më introvertë dhe emocionalë, me prirje për...

EDHE NJËHERË PËR UKRAINËN

Nga Aladin Stafa Tre ditët e lëna pas kane qenë një eufori kolektive gati në të gjithë Europën ku sytë jane drejtuar drejt Gjermanisë, aty...

Sali Berisha humb Apelin, mbetet “non grata” në Britani! Top Channel siguron vendimin e...

Sali Berisha do të vijojë ta ketë të pamundur hyrjen në Britaninë e Madhe! Ish-presidenti dhe ish-kryeministri demokrat e humbi apelin në “Komisionin Special të...

Shefi i inteligjencës ruse: Nëse propozimi i Putinit për paqen në Ukrainë refuzohet, oferta...

“Kushtet e propozimit të ardhshëm të paqes për Ukrainën nëse ai aktual refuzohet do të jenë më komplekse dhe më të ashpra”. Kështu u shpreh...