Mevlani i “Përputhen”, i i ftuar në emisionin “Glamour Zone” ka folur për herë të parë për foton e tij në shtrat me Aristelën, foto e cila bëri xhiron e rrjetit.

Pas aludimeve në media për një lidhje mes tij dhe Aristelës, Mevlani nuk ka duruar më dhe ka thyer heshtjen.

“Nuk kam qenë në shtratin e saj sic thanë portalet por ishim në hotel bashkë. Jo nuk kemi qenë të lidhur. Kemi xhiruar klipin tim të ri”, tha ai.