Gjatë spektaklit të djeshëm të ‘Big Brother Vip’, Dj Dagz u eliminua. Teksa po dilte nga shtëpia e ‘BBV’, Einxhel i shprehu dashurinë. “Të dua shumë” – i tha Einxhel teksa banorët brohorisnin.

Por Einxhel është përfshirë edhe në debate me aktorin Donald Veshaj. Ata janë përplasur sërish fill pas leximit të zarfit të bardhë, i cili u dërgua në shtëpinë e “Big Brother”.

Donaldi dhe Einxhel kanë debatuar për faktin se aktori fillimisht e konsideronte si lojtare të fortë, ndërsa ai më pas i tha se ajo i jep pikë Ilirit.

Einxhel këtë e quan falsitet të Donaldit, që nuk është treguar i sinqertë. Ajo në një moment në klip përmendi faktin se ata kanë pasur një mosmarrëveshje jashtë.

Ai i tha se e do jashtë shtëpisë, sepse ndikon në lojën e tij aty brenda