Bardh Spahia shpalli fitoren e tij ne Shkoder dhe pse pa entuziasem e ende pa nisur numerimi, por mesa duket nga kampi i PS, fitorja kete here ka kaluar majtas.

Drejtuesja politike e PS ne kete qark, Elisa Spiropali,  ka reaguar pas deklarates  se Spahise ku duke i kujtuar humbjen e koalicionit te tij ne Kamez, shkruan: ”Bardh, shiko Kamzën, merr frymë thellë dhe përgatitu.”.

Mesa duket, Shkodra do jete surpriza me e madhe e ketyre zgjdhjeve.