17.04.2024 07:27
Home Uncategorized

Uncategorized

Rama mbledh drejtuesit politik në qarqe pasditen e sotme

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Blendi Klosi mbledh sot pasdite drejtuesit politikë të qarqeve më kuadër të procesit të rienergjizimit. Sipas burimeve kryesocialisti Edi...

Nga dasma deri tek planet për t’u bërë nënë/Dafina rrëfehet për gjithçka

Dafina Zeqiri, e ftuar në “E Diela Jonë”, ka zhvilluar një intervistë teksa ka folur lidhur me jetën e saj profesionale por dhe private. Teksa...

Vrasje makabre në SHBA/ Doli për darkë me një 33-vjeçar dhe nuk u kthye,...

Një tjetër ngjarje makabre është regjistruar në SHBA ku një 19-vjeçare pasi u vra u coptua me sharrë elektrike nga një 33-vjeçar. Maxwell Anderson...

OSBE, mesazh serbëve nga Kosova! Drejtuesi i radhës i Misionit, Ian Borg bëri thirrje...

Drejtuesi i radhës i Misionit të OSBE-së ka vizituar Kosovën këtë të enjte. Ian Borg gjatë qëndrimit në Kosovë është takuar me krerët e institucioneve,...

VIDEO/ Dallgët e detit “rrëmbejnë” vajzën e vogël nga bregu, babai hidhet në ujë...

Një ngjarje tronditëse është regjistruar në Australi ku duket momenti kur një vajzë e vogël merret nga rrymat e ujit në North Wollongong....

Shkodër, vrau pronarin e shtëpisë sepse i kërkoi lekët e qirasë, dënohet me 22...

Lekë Vuksani, autori i vrasjes së shtetasit Petrit Vuksani, është dënuar me 22 vite burg nga Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër. Ngjarja ka...

Ledri dhe Sara sërish bashkë? Ja veprimi që ‘ndezi’ rrjetin

Instagrami tanimë është bërë tregues ndarjeje dhe ribashkimi po ashtu. Së fundmi është vënë re një lëvizje në llogaritë respektive të Ledrit dhe Sarës dhe...

Mbappe drejt Realit? Legjenda e futbollit francez bën deklaratën befasuese

Ndërkohë që pothuajse të gjithë njerëzit e botës së futbollit tashmë janë pothuajse të sigurt se francezi Kylian Mbappe do të transferohet në Real...

Erjon Bani zgjidhet zv/Kryetar i GJKKO-s

Më datë 24.03.2021 rezulton se znj.Irena Gjoka është zgjedhur si Zëvendëskryetare e Gjykatës së Posaçme të Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e...

Shqipëria ‘24Opinioni publik përballë korrupsionit

Nga Ben Andoni Nuk ka ditë që të mos dalë një lajm nga SPAK për hetime apo edhe akuza ndaj politikanëve qendrorë dhe të zgjedhurve...