Një tjetër aksident është regjistruar pak minuta më parë në Pogradec.

Sipas informacioneve nga policia mësohet se në aksident janë përfshirë një kamion dhe një mjet tip ‘Benz’ e për pasoje kanë mbetur të dëmtuar 3 persona.

Nga vendngjarja mësohet se dëmtimet nuk janë serioze dhe personat janë jashtë rrezikut.

Aksidenti në të njëjtin vend në afërsi të fshatit Piskupat.