Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë nisur pushimet së bashku në alpet e Zvicrës. E teksa Kiara është disa muajshe shtatzënë, duket qartë barku i saj i rrumbullakosur.

Së fundmi gjatë një live, Luizi duke qeshur e ka krahasuar bashkëshorten e tij me ish-banorin e “Big Brother Vip”, Ronaldo Sharka.

“Sa Ronaldo je bërë (qesh). Deksha un për ty, shikoje sa e bukur është, shikoje barkalukun tim. A e dini ca ka këtu?”- tha këngëtari me humor.