Kryeministri Rama ka ndarë në rrjetet sociale një video, ku shihet montimi i dronëve Bayraktar.

Sipas tij këto dronë do bëjnë fluturimin e parë në ceremoninë e e çeljes së bazës së re ajrore të NATO-s sot në Kuçovë.

“Mirëmëngjesi dhe me disa momente nga montimi i dronëve Bayraktar, që do të bëjnë fluturimin e parë në ceremoninë e çeljes së bazës së re ajrore të NATO-s sot në Kuçovë, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

 

 

Top Channel