14.07.2024 09:51

Stil

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e diel 14 korrik 2024

DASHI E keni shfrytëzuar plotësisht dashurinë pa probleme? Ende jo? Bëhuni më i përkushtuar. Kushtojini vëmendje Hënës në kundërshtim, do të mund të bëni një...

“Të vjen inat që Luna i ngjan Luizit?”/ Kiara s’ja lë mangut ndjekësit

Kiara dhe Luizi po shijojnë pushimet bashkë me të voglën e tyre Luna. Çifti duken më të lumtur se kurrë dhe po shijojnë periudhën...

Si të harroni njëherë e mirë ish-in toksik e të vazhdoni jetën tuaj…

A është e mundur të harrosh një ish-toksik që të ka bërë të vuash shumë? Për shumë, kjo është një sfidë e vështirë. Ndjenjat...

Vajza e ish-deputetes së PD: Më shkruajnë futbollistë të Kombëtares të martuar

Modelja Ada Deda, vajza e ish-deputetes së PD, Albina Deda, ishte e ftuar në Top Arena. Ajo tha se është ngacmuar nga futbollistë të Kombëtares,...

FOTO/ Reagon për herë të parë motra e Drini Zeqos: Si një shenjë…

Ditën e sotme gjatë emisioni në një nga televizionet e njohura ka qenë i ftuart Drini Zeqo. Gazetari i njohur është bërë viral kohët...

“Nuk u ndamë dot…”, Drini Zeqo shpërthen në lot për humbjen e babait: Ishte...

Drini Zeqo ka shpërthyer në lot, teksa rrëfente në “S’e Luan Topin” për humbjen e babait. Ai u shpreh se ka qenë shokuese për të,...

E veshur me të bardha mbi jaht, vajza e Majlinda Bregut poston foto nga...

Vajza e ish- politikanes së PD, ka vendosur që të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram foto me partnerin, e saj të cilit...

“I kisha neveri të famshmit! Kur u njohëm bënte si garip”- U përplasën në...

Njohja me Fred De Palman nuk ka qenë aspak siç mund ta keni menduar, përkundrazi. Ngjan me një histori filmi ajo që ka ndodhur...

Zbulohen emrat e parë të “Big Brother VIP”, kush janë personazhet e famshëm që...

Pa kaluar ende mirë fama e “Big Brother VIP 3”, duket se produksioni po përgatitet për një tjetër edicion. Nga ajo që kemi mundur...

Këto shenja kërkojnë një partner të pasur!

Disa njerëz mund të mendojnë se martesa është një zgjedhje e pastër e bërë nga dashuria dhe pasioni, ka të tjerë, megjithatë, që para...