28.05.2024 05:58
Home Tags Albin kurti

Tag: albin kurti

“Kemi rastisur në…”, u aludua se ka krijuar një lidhje të re, Bes Kallaku...

Pas ndarjes me këngëtaren Xhensila Myrtezaj, kohët e fundit po përflitet për një marrëdhënie të re të aktorit Bes Kallaku me një nga ish-konkurrentet...

Asani reagon pas tërheqjes së Çikalleshit nga kombëtarja

Futbollisti i ekipit kombetar Jasin Asani i dedikon nje status mirenjohje Sokol Çikalleshit me rastin e largimit te tij nga ekipi kombetar. "Ndihem i privilegjuar...

“Jemi në rrezik” – Paralajmërimi i fortë i Macron në Gjermani

Europa është në rrezik dhe siguria e saj kërcënohet nga aktorët e jashtëm. Kështu u shpreh Presidenti i Francës, Emmanuel Macron gjatë takimit me...

Nuk ndalen sulmet në Rafah/ Vriten 21 palestinezë, dhjetëra të tjerë të plagosur! Shënjestra...

Rreth 21 palestinezë janë vrarë dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur nga sulmet e reja izraelite në një zonë tendash në perëndim të Rafah....

Fotot/ Efi Dhedhes merr gjithë vëmendjen në “After Party” të BBV, mahnit me fustanin...

Efi Dhedhes duket se ka qenë në qendër të vëmendjes në mbrëmjen e djeshme të “Big Brother AfterParty”, pasi shkëlqeu me look-un e saj....

Zonjat e trashëgimisë, ekspozita e çelur në akademinë e shkencave kushtuar grave

Zonjat e Trashëgimisë është ekspozita e çelur në hollin e Akademisë së Shkencave kushtuar Grave të Trashëgimisë dhe me kontribut të spikatur, pjesë e...

“Vullkani” Cassano: Inzaghin do ta shkarkoja menjëherë!

Antonio Cassano konfirmohet si një “vullkan” edhe në analizë. Në pritje të transmetimit të ri “Viva el Futbol”, i cili do të transmetohet duke...

Toni Gogu: Do të thellojmë reformën në drejtësi, me apo pa opozitën

Me miratimin e njëanshëm të rezolutës për ngritjen e komisionit antikorrupsion, mazhoranca ka hapur të gjitha letrat në tryezë për të prekur, në emër...

U arrestuan me urdhër të SPAK, Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e Erzen Breçanit...

Gjykata e lartë ka rrëzuar ankimin e Erzen Breçanit dhe Dedan Gjonit, për ndryshimin e masës së sigurisë. Kujtojmë se SPAK dyshon që ish-zyrtari...

BE-OKB: Izraeli duhet të sanksionohet, ky tmerr duhet të marrë fund

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Europian janë angazhuar për herë të parë në një diskutim "domethënës" mbi sanksionet kundër Izraelit nëse ai nuk respekton...