28.09.2023 08:59
Home Tags Atletico Madrid

Tag: Atletico Madrid

Fati yt nesër, 29 shtator: Nga dashuria të paratë dhe surprizat

Dashi Edhe pse do jeni ne një lidhje, do ndiheni shume te vetmuar gjate kësaj dite. Partneri do jete i angazhuar me pune dhe nuk...

Arsyeja e tritolit në Durrës ishin grushtet e Noizyt ndaj Cllevios, nënës së Laert...

SHARE Janë mësuar detaje sa i përket një shpërthimi të ndodhur në plazh Durrës më 8 Qershor të këtij viti, ku shënjester ishte biznesi ne...

Altin Dumani nuk duket i frikësuar dhe ky është lajm i mirë

Nga Mero Baze/ Drejtuesi i SPAK Altin Dumani ka folur para një grupi gazetarësh, duke ju dhënë përgjigje gjtihë pyetjeve për çështjet që ka nën...

Mbrojtësi shqetëson trajnerin Ancelotti, rrezikon ndeshjen e Champions League

David Alaba shqetëson stafin teknik me në krye trajnerin e Real Madrid, Carlo Ancelotti. Në sfidën e së mërkurës në kampionat ndaj Las Palmas,...

Për këto shenja të Horoskopit muaji më i mirë do të jetë tetori

Çdo muaj ka të mirat dhe të këqijat e tij. Megjithatë, ka edhe ngjarje astrologjike të cilat në mënyrë të pashmangshme ndikojnë tek ne...

Çfarë janë politikisht përjashtimet e Bashës, a do i vijë radha Gaz Bardhit?

Reagimet e deritashme nga të gjithë deputetët kundërshtarë të Lulzim Bashës, pas përjashtimit de jure, patën më shumë nota histerike sesa qëndrime apo argumente...

Analistët: Bashkimi Evropian duhet ta rimendojë kornizen e dialogut Kosovë-Serbi

Ditë pas sulmit të grupit të armatosur serb në pjesën veriore të Kosovës, njohës të zhvillimeve në Ballkanin Perëndimor kritikuan qasjen e bashkësisë ndërkombëtare...

Berisha dhe paralelja mes sulmit në Kosovë dhe atij të Belerit në Jug të...

Kreshnik Spahiu ka hequr një paralele mes sulmit terrorist në Kosovë dhe sulmit të ndodhur në jug të Shqipërisë shumë vite më parë, me...

Angelina Jolie flet për divorcin nga Brad Pitt: “Nëse nuk do të ishin fëmijët,...

Angelina Jolie ka dhënë një intervistë të plotë, në të cilën nuk ka nguruar të flasë as për aspektet më të errëta të jetës...

“Ju lutem shihni pak golat e Muçit në derbi”, Egbo elozhe për sulmuesin në...

Ernest Muçi është vendosur në qendër të opinionit sportiv në Poloni. Dy golat në fazën e grupeve të Conference League ndaj Aston Villa-s, e...