19.06.2024 02:48
Home Tags Ervin Salianji

Tag: Ervin Salianji

Rusia zhvendos trupat nga kufiri me Finlandën, i dërgon në Ukrainë

Pavarësisht kërcënimeve të Moskës për anëtarësimin e Finlandës në NATO, bazat ruse pranë kufirit finlandez janë praktikisht bosh pasi Rusia ka ridislokuar personelin ushtarak...

Rama nxjerr videon e tifozëve kuqezinj në rrugët e Hamburgut: Promovimi më i mirë...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje të tifozëve kuqezinj në rrugët e Hamburgut. “Hamburgu kuqezi❤️🖤 Respekt e mirënjohje për të gjithë shqiptarët që po e luajnë...

Zv. ministri i Jashtëm rus: Ukraina nuk do të anëtarësohet kurrë në NATO

“Ukraina nuk do t’i bashkohet kurrë Aleancës së Atlantikut të Veriut”. Kështu u shpreh zëvendësministri i Jashtëm rus Sergej Ryabkov në një intervistë për...

Kërcënohet deputeti i PS, Erion Braçe: Është nga këta zengjinët e rinj përhapur në...

Deputeti Erion Braçe ka lajmëruar në rrjetin e tij zyrtar në Instagram se është kërcënuar nga një person. Sipas Braçes, personi që e kërcënoi...

Telashe të tjera për Tayna-n, njoftimi i papritur i reperes: Nuk ishte në dorën...

Telashet nuk po marrin fund për Taynën e cila ka nisur një betejë me ish-menaxherin e saj, Rinor Hykollin. Tayna ka bërë të ditur...

Familja më e pasur në Mbretërinë e Madhe akuzohet për trafikim njerëzor

Katër anëtarë të familjes më të pasur të Britanisë janë në gjyq në Zvicër për akuzat se kanë shpenzuar më shumë para për kujdesin...

“Shqipëria, avokatja më e mirë e Kosovës”, Begaj për DW: Beleri? Nuk besoj se...

Presidenti Bajram Begaj, i cili ndodhet për një vizitë dy ditore në Gjermani, ka dhënë një intervistë për Deutsche Welle, ku ka folur për...

Papa Françesku u bëri thirrje besimtarëve të luten për popullin e Kinës

Papa Françesku u bëri thirrje këtë të mërkurë besimtarëve që të luten për popullin e Kinës për shkak të dëshirës së Vatikanit për të...

EURO 2024/ “Legjionarët” kërkojnë triumfin historik, Gjermania e Zvicra gati për sfidat e dyta...

Nisi me një mbrëmje spektakolare dhe pritet që i gjithë turneu të jetë i tillë. Kampionati Evropan i futbollit çeli siparin, mbrëmjen e së...

Laboratorë të teknologjisë së lartë në Universitetin e Mjekësisë, Manastirliu: Vetëm për UMT 500...

Tiranë, 19 qershor - Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Ogerta Manastirliu, ishte në Universitetin e Mjekësisë Tiranë për përurimin e dy investimeve të rëndësishme...