02.12.2023 09:56
Home Tags Inter

Tag: Inter

Javë “dramatike” për euron, leku forcohet me ritme rekord

Java që sapo u mbyll, mund të quhet me plot gojën dramatike për kursin e këmbimit në vend, me euron që vijoi tendencën zhvleftësuese...

Spanja, Luis de la Fuente: Të mos harrojmë Shqipërinë

Trajneri i kombëtares së Spanjës, Luis de la Fuente, pranoi mungesën e fatit në shortin e Euro 2024 me një grup B së bashku...

Mirlind Daku: Do bëjmë mrekullira në Europian, pavarësisht se kemi ekipe të forta përballë

Futbollisti i Kombëtares, Mirlind Daku në një intervistë në Ora News foli për shortin e EURO 2024 ku Shqipëria u shortua në grupin B...

Skandal në ceremoninë e Euro 2024! Rënkimet si në film porno ndërpresin hedhjen e...

Shorti i Euro 2024 u bë ngjarja më e fundit live që u ndërpre nga një rënkime si në filma pornografik. Tingujt pornografikë u luajtën...

Parashikimi i horoskopit për muajin Dhjetor/ Ja si do t’a mbyllin vitin shenjat e...

Sipas astrologut Jorgo Pulla, muaji i fundit i vitit do të jetë dhe muaji i mbylljeve të problemeve të mëdha. Ky muaj ka të...

7 fakte të pabesueshme për pemët që mund t’ju habisin

Ju mund të mendoni se dini gjithçka për miqtë tanë të mëdhenj me gjethe, por Nëna Natyra shpesh mund të na befasojë. Nëse dëshironi të...

Rivalitet mes Turqisë dhe Rusisë në Azinë Qendrore

Turqia synon të shtojë ndikimin ekonomik dhe diplomatik në Azinë Qendrore, qëllim që bie ndesh me synimin e Rusisë për të shtuar praninë e...

Kalendari i plotë i Euro2024, datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Europiani Gjermani 2024 ka marrë udhë këtë pasdite në Hamburg, ku u hodh shorti për fazën e grupeve të kompeticionit që do të startojë...

Rita Ora, dokumentar për Kosovën! Kushtuar kulturës së të rinjve në vendin e saj...

Rita Ora suksesin e jashtëzakonshëm në muzikë e modë, kërkon ta përsërisë edhe në dokumentar bërje. Tabloidi The Sun shkruan se diva muzikës pop Rita...

Nga fitimet për pjesëmarrjen deri te triumfi final, Euro 2024 në gjuhën e parave,...

UEFA tashmë ka vendosur edhe përfundimisht për shifrat totale të parave që do të jenë në dispozicion për Euro 2024. Sipas njoftimit të bërë,...