17.10.2021 10:48
Home Tags Kosova

Tag: Kosova

Sendet personale të Amy Winehouse në ankand

Familja e Amy Winehouse hap dollapët e divës së këngës, e cila vdiq 10 vjet më parë në shtëpinë e saj nga helmimi nga...

Si e përballon refuzimin bazuar në shenjën tënde të horoskopit

Të gjithë jemi përballur me refuzimin në një moment të caktuar të jetës tonë. Ka persona që reagojnë shumë, keq, të tjerë që e...

Lidhje dashurore me ish- të dashurin e mikes së ngushtë? Ja si përgjigjet Semi

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother Vip” po diskutohej nëse dikush prej banorëve do pranonte apo jo të krijonte një lidhje dashurore...

Lindin trinjakë te “Mbretëresha Geraldinë”, Manastirliu publikon foton: Familja e re përfiton menjëherë 360...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë një moment të veçantë në “Facebook”, ndërsa ka publikuar foto të trinjakëve Amal, Alfio dhe Amea, të...

Edhe Maqedonia e Veriut zhvillon sot zgjedhjet lokale, qytetarët votojnë për krerët e komunave

Në Maqedoninë e Veriut për të shtatën herë që nga historia e pavarësisë së vendit mbahen zgjedhjet lokale. Sot zhvillohet procesi zgjedhor. Në garë...

FOTO-LAJM / Hazizi dhe Fatima nga Afganistani i bashkohen Maratonës së Tiranës

Hazizi dhe Fatima, çifti nga Afganistani, që mbërriti bashkë me refugjatët e parë që lanë vendin e tyre për shkak të l u f...

“Shqiptari i parë”, edhe Premierliga i gëzohet arritjes së Armando Brojës

Armando Broja ka hyrë këtë të shtunë në librat e historisë së klubit të Southampton, por edhe të futbollit shqiptar. Sulmuesi i Shqipërisë, me...

Trupat e KFOR-it tërhiqen sot nga pikat kufitare me Serbinë pas marrëveshjes për targat

Tashmë edhe zyrtarisht janë larguar nga pika kufitare në Jarinje, trupat e KFOR-it, pas qëndrimit të tyre dyjavor, si rezultat i zhvillimeve që ndodhën...

Pas një pritjeje të gjatë, një opsion i ri falas vjen në Google Chrome

Një opsion i shumëpritur ka mbërritur në Google Chrome, i cili është kryesisht falas. Pas një pritjeje shumë të gjatë, më në fund morëm...

Cilat shenja të Horoskopit e duan vjeshtën dhe motin me shi?

Era e tokës së lagur, sfondi gri, zhurma e shiut në tokë: Imazhe që shumë prej nesh do të ishin të mërzitur, pasi ne...