22.02.2024 09:19
Home Tags Masat anticovid

Tag: masat anticovid

Ratifikimi i marrëveshjes së emigrantëve, reagon Meloni: Faleminderit kryeministrit Edi Rama për miqësinë dhe...

Kryeministrja italiane, Giorgia Meloni përmes një postimi në "Facebook" ka reaguar në lidhje me ratifikimin e marrëveshjes së emigrantëve mes Shqipërisë dhe Italisë. Ditën...

Zelensky vizitë në Tiranë, Rama: Takimi do të kulmojë me samitin për Ukrainën, pjesëmarrës...

Kryeministri Edi Rama, ka folur sot nga ekspozita “Ukraina, një krim lufte” në ambientet e Kryeministrisë duke zbuluar detaje lidhur me vizitën e presidentit...

“Ukraina, një krim lufte”, një ekspozitë me dëshmi pamore të agresionit rus mbi popullin...

Në vigjilje të vizitës së Presidentit të Ukrainës Volodymyr Zelenskyy në Tiranë, u çel sot në Qendrën për Hapje dhe Dialog (COD), Kryeministri, një...

Amnistia penale/ Minxhozi: Basha vepron me një sy nga rrugica, humbi një moment ku...

Analisti Skënder Minxhozi, në intervistën për “Special Report”, theksoi se Lulzim Basha kishte mundësinë që të fitonte përkrahje nëse do të votonte sot pro...

‘Më ke prerë në besë’/ Gazi debat me Julin

Juli dhe Gazi së fundmi kanë pasur përplasje të forta mes njëri-tjetrit edhe pse dyshja kanë pasur një miqësi mjaft të mirë brenda shtëpisë. Ashtu...

Apartamenti i sekuestruar i Adriatik Llallës kthehet në qendër sociale, ministri Balla: Rezultat i...

Apartamenti i cili më parë ka qenë pronë e ish kryeprokurorit Adriatik Llalla tashmë është sekuestruar dhe është kthyer në një qendër për sipërmarrje...

Familja Ronaldo: Babë e bir stërviten së bashku dhe pozojnë gjysmë të zhveshur…

Djali i madh i Cristiano Ronaldos po ndjek hapat e babait të tij. Babë e bir, të cilët luajnë për Al Nassr, stërviten...

“Ma çave zemrën e ma dërrmove shpirtin o nëna ime”/Ish-deputetit të PS i ndahet...

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka humbur nënën e tij. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Hyseni me anë të një postimi...

Anëtarësimet e reja në PS, Veliaj nga Njësia 2: “Ftoj të rinjtë me ide...

Drejtuesi Politik i PS për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj ka vijuar turin e anëtarësimeve të reja në njësinë 2, ku ftoi të gjithë...

Debat në ‘Studio Live’/ Baçi: Berisha na sjell në pushtet, Kikia: U largua në...

Në emisionin “Studio Live” në Report Tv ka pasur një diskutim mes analistit Mentor Kikia dhe deputetit të Rithemelimit Luan Baçi sa i takon...