21.09.2021 04:39
Home Tags Yje

Tag: yje

E konfirmon epidimiologu: “73% e shqiptarëve me antitrupa. Tirana nuk është më lidere e...

Epidemiologu Alban Ylli ka dhënë detaje mbi studimin e Akademisë së Shkencave për ecurinë e Covid-19. I ftuar në Radar Informativ me Jonida Shehun,...

“Kur vjen puna te kundërshtarët, them kokat hëngshin”, Veliaj: E kisha parashikuar që Saliu...

Për kryebashkiakun e Tiranës largimi i ish-kryeministrit Sali Berisha dhe i berishizmit do të jetë një zhvillim i mirë për Partinë Demokratike dhe vendin....

Johnson: I indinjuar nga mosveprimi i vendeve të pasura kundër ndryshimit të klimës

Kryeministri britanik, Boris Johnson shprehu sot indinjatën e tij kundrejt vendeve të pasura që kanë thyer zotimin e tyre për të financuar luftën kundër...

Veliaj: “Vlera e pronës në Tiranë nuk është rritur aksidentalisht; Ja arsyet”

I ftuar në emisionin “Real Story” me Sokol Ballën, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj foli për rritjen e vlerës së pronës në...

Rama takon dy djemtë shqiptarë në akademinë amerikane: Do sjellin dijen e tyre në...

Gjatë vizitës në SHBA kryeministri Edi Rama është takuar me dy djem shqiptarë pjesë e akademisë West Point. Rama shprehet se ata do të sjellin...

FATI YT/ HOROSKOPI, 21 SHTATOR 2021

Dashi Tregohuni sa me te dashur me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe keni për ta pare qe gjithçka do ju ece mire. Do...

Tension te dhomat e zhveshjes së Juventusit: “Ku ishe t’i në atë moment?!” Allegri...

Sipas asaj që u raportua nga Corriere di Torino, pas mosmarrëveshjes në fushë midis Szczesny dhe Rabiot për shkak të golit të Rebic kundër...

“Prej një muaji çdo kafe që pi më duket e hidhur!”- Jonida Shehu flet...

“Mami iki, s’di më si jetohet pa të!”- shkroi Jonida Shehu zemërthyer në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit dhimbjen për humbjen e nënës...

New York, Xhaçka takon homologun egjiptian: Me rëndësi mbajtja e sesionit të Parë të...

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka ndodhet në New York, pjesë e delegacionit shqiptar të kryesuar nga Kryesministri Rama, në javën...

Këmbëngulja për të “votëbesuar” vendimin amerikan, është arsyeja përse i duhet PD-ja, Berishës

Nga Mero Baze Debati që po nxit Sali Berisha në Partinë Demokratike, nuk ka të bëjë me të ardhmen e tij politike, pasi ajo ka...