Kevin Jacobs është fituesi i Big Brother Vip Canada, i cili së fundmi po përmendet shumë në Shqipëri. Kjo për shkak se Luizi zbuloi se e kishte huazuar nga ai strategjinë për të futur në nominim veten me Kristin dhe Armaldon.

Këtë gjë e ka marrë vesh edhe vetë Jacobs që në rrjetet e tij sociale po mbështet hapur Luizin. Në një postim të fundit të bërë në TikTok, Jacobs njofton se po vjen në Shqipëri dhe së shpejti do ta shohim në Top Channel.

Përmes një videoje ai ka njoftuar se po pret me padurim të vijë. Por së fundmi, ish-fituesi është shprehur se ajo video ka qenë e ideuar nga persona të tjerë dhe nuk ka qenë ai personalist vetë që e ka shpërndarë atë.

Megjithatë, nuk dihet nëse kjo është thjesht një video për të gjeneruar më shumë ndjekës, apo gjithçka është e vërtetë. Na mbetet të presim deri në prime-in e radhës për të zbuluar më shumë…