Ish-partnerja e reperit Ledri Vula, Sara Hoxha ditën e sotme feston ditëlindjen.

Në këtë ditë kaq të veçantë për të, influencerja mori urime të shumtë nga miqtë dhe familjarët e saj.

Sara ka ripostuar në InstaStory një foto me një djalë, i cili i ka uruar ditëlindjen dhe mesa duket është mikun i saj.

“Gëzuar ditëlindjen zog. Të dua”- ka shkruar djali në fjalë.

“Të dua”– i është përgjigjur influencerja.