26.02.2024 04:40
Home Tags BE

Tag: BE

Luis Enrique nis reformën: “Mbappé? Duhet të mësohemi të luajmë edhe pa të”…

Trajneri i PSG-së, Luis Enrique, pas barazimit ndaj Rennes (1-1) ka justifikuar vendimin e tij për ta aktivizuar yllin francez në minutën e...

Jeni StartUp? Qeveria jep 300 mln lekë, si të përfitoni

Për të gjithë bizneset apo individët që kanë një ide inovatore apo kanë një biznes që sjell një risi në treg dhe duan të...

Mbahet në jetë me aparatura në një spital në Francë, mësuesja Ina Kasimati kërkon...

Pas dy vitesh mjekime në Francë, mësuesja Ina Kasimati dhe familjarët e saj, kanë bërë një apel për të gjithë ata që munden të...

Gati baza ajrore të NATO-s në Kuçovë! Publikohen për herë të parë pamjet, Komandanti...

Pak ditë para ditës së inaugurimit, punimet në bazën ajrore të Kuçovës janë drejt përfundimit, për ta kthyer atë në një bazë taktike të...

Sara ka pasur ish të dashur Capital T dhe Noizyn? Komenti i ish-banores së...

Ish-banorja e Big Brother VIP, Mikela Pupa ka ngritur dyshime se Sara Gjordeni mund të ketë pasur lidhje me Noizyn dhe Capital T. Gjatë një...

“Historia përsëritet!” Amerikanët para një ripërballje Biden-Trump, çfarë pritet?

Në një vit zgjedhor me jo pak të panjohura, një gjë është e qartë: amerikanët janë shumë afër një përsëritjeje të garës zgjedhore për...

Horoskopi, fati yt për datën 26 shkurt 2024

Dashi Perspektivat ne jetën tuaj ne çift janë shume te mire gjate kësaj dite. Do i besoni me tepër njeri-tjetrit dhe do e forconi komunikimin...

Marrëveshja Angli-Shqipëri, nis transferimi i të burgosurve për vuajtjen e dënimit në burgjet shqiptare!

Ka nisur transferimi të burgosurve shqiptarë nga burgjet angleze për të vijuar vuajtjen e dënimit në ato shqiptare. Top Channel ka mësuar se i transferuari...

Rama, Berisha apo Nano? Fevziu tregon kush ia ka vështirësuar punën në emision

Për shumë gazetarë dhe moderatorë, një intervistë me liderët e shtetit do të ishte kurora e arritjes së tyre profesionale. Intervistat, sidomos ato në studio...

Shefi i inteligjencës së Ukrainës: E kemi thuajse të konfirmuar, ja ngase vdiq Alexei...

Shefi i inteligjencës mbrojtëse të Ukrainës, Kyrylo Budanov thotë se është “pak a shumë e konfirmuar” se Alexei Navalny vdiq nga shkaqe natyrore, nga...