28.05.2024 02:45
Home Tags Ibrahimovic

Tag: Ibrahimovic

Sky Sport: Sylvinho sfidon Italinë me 10 futbollistë të ardhur nga Italia

“Për Italinë e Spallettit, kundërshtari i parë në Euro 2024 do të jetë një Shqipëri shumë italiane”, shkruan Sky Sport Italia. Në fakt, janë...

Sipas studiuesve këto janë disa nga arsyet pse kotelet e maceve janë më të...

Një studim i kryer së fundmi nga ekspertët zbulon një detaj shumë interesant për kafshën tuaj shtëpiake dhe në këtë rast po flasim për...

Njerëzit habiten të zbulojnë bimën me farat ‘qindra herë’ më helmuese se cianidi

Sikur të mos kishim kërcënimet e helmeve të ndryshme që na rrethojnë, Nëna natyrë di si t’i frikësojë më shumë robërit e saj. Një...

Lufton lodhjen gjatë muajve përvëlues të verës, gjithçka rreth vitaminës E!

Vitamina E ndihmon në mirëqenien fizike dhe emocionale. Ajo ka veti antioksiduese, të dobishme për të luftuar stresin, i cili nxit plakjen. Ndër burimet...

Video virale / Si dallon një i korruptuar? Berisha i tërbuar!

Ndërkohë që Kuvendi miratoi sot një rezolutë antikorrupsion që nuk u mbështet nga opozita por ka marrë bekimin e SHBA-BE pas propozimit nga Edi...

Bie sasia e parasë jashtë bankave, BSH: Infrastruktura për pagesat ndikoi uljen e CASH-it!

Përdorimi i parasë fizike në ekonominë shqiptare mbetet ende një fenomen mbizotërues. Pavarësisht se mbart kosto të larta për ekonominë, qytetarët preferojnë të paguajnë...

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 28 Maj 2024

Dashi Kjo e martë do të jetë një ditë mjaft e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Për ata që janë në një lidhje,...

Shtyu gazetaren për të bërë foto, Roza Lati thyen heshtjen për videon virale

Pas një incidenti në tapetin e kuq pak para se të niste spektakli i finales së BBV, ku Roza filmohet duke shtyrë një gazetare,...

Ancelotti flet për finalen e Championsit: Borussia, ekip

Trajneri i Realit të Madridit, Carlo Ancelotti, ka folur për përditshmërinë e tij para duelit final të Championsit me Borussia Dortmundin, të planifikuar për...

TikTok merr vendimin për përdoruesit që promovojnë ilaçe për humbjen e peshës

TikTok është një platformë e mediave sociale me shumë ndikim dhe prej disa kohësh është dëshmuar jashtëzakonisht popullor me ata që janë të interesuar...