25.04.2024 12:05
Home Tags Lexo.al

Tag: Lexo.al

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 25 Prill 2024

Dashi Marrëdhënia ne çift do jete me e bukur gjate kësaj dite. Do i jepni me tepër rëndësi jetës intime dhe do provoni kënaqësi te...

Grubi: Fitoi Maqedonia europiane, më 8 Maj thellojmë fitoren!

Teksa procesi i numërimit të votave për garën presidenciale në Maqedoninë e Veriut vijon, rezultatet paraprake tregojnë se kandidati shqiptar Bujar Osmani i Frontit...

Xhamaika bëhet shteti i 142-të që njeh sovranitetin e shtetit të Palestinës

Me njoftimin e fundit, Kingstoni zyrtar i bashkohet bllokut të më shumë se 140 vendeve të OKB që njohin Palestinën si shtet sovran. “Xhamaika vijon...

Ukraina sulmon zona të kontrolluara nga Rusia me raketa me rreze të gjatë veprimi,...

Për herë të parë Ukraina përdori raketa me rreze të gjatë veprimi të dërguara në mënyrë sekrete nga Shtetet e Bashkuara, duke sulmuar javën...

“Ndihmë”/ Del video e sherrit të këngëtares Maja me bashkëshortin: Largohu!

Është bërë publike video që tregon konfliktin mes këngëtares Maja dhe bashkëshortit të saj, Arben Shuaipi, ku shkak është bërë ndarja e pasurisë dhe...

Zgjedhjet presidenciale në Maqedoni/ Bujar Osmani kryeson deri më tani në Tetovë, nis festa...

Bujar Osmani po kryeson deri më tani nga numrimi i votave në Tetovë. Ndërsa pranë zyrave të BDI-së në Tetovë ka nisur festa e...

O’Brien: Kosova të përparojë urgjentisht drejt themelimit të Asociacionit të komunave me shumicë serbe

Ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit James O’Brien tha të mërkurën se Kosova duhet të përparojë urgjentisht drejt themelimit të Asociacionit të komunave me shumicë...

3 shenjat më të pashqetësuara të Zodiakut

Disa shenja të yjeve kanë lindur me këtë cilësi; të qëndrojnë të ftohtë edhe nën presion të jashtëzakonshëm, t’i marrin gjërat ashtu siç vijnë...

Pistat e zhdukjes së 10-vjeçarit Çela/ Zbardhen përgjimet nga zyrat e SHISH të trafikantit...

Emisioni “Në Shënjestër” i është rikthyer historisë së zhdukjes pa gjurmë të 10-vjeçarit Julian Çela më shumë se një dekadë më parë. Fëmija ishte...

“A nuk kishe frikë prej meje”, Heidi i kthehet keq Liamit: Mos mu afro...

Ditën e sotme një debat ka ndodhur mes Romeos, Heidit dhe Liamit të cilët prej disa kohësh kanë keqkuptime me njëri-tjetrin, ku dhe Liami...