17.04.2024 09:48
Home Tags Plarent Ndreca

Tag: Plarent Ndreca

Më mirë kafe apo makiato? Ja çfarë këshillojnë ekspertët

Shumë prej nesh mëngjesin e nisim me kafe. Studimet konfirmojnë se njerëzit mund të heqin dorë nga alkooli, por e kanë të pamundur të...

Përgjimet – Zbulohet shifra që u pagua Alma Kaçi për të kryer marrdhënie me...

Gazeta ka siguruar zbardhjen e vendimit të arsyetuar të Gjykatës së Posaçme, lidhur me skandalin e videos seksuale në zyrën e Safet Gjicit në...

Ftohen eksportet, deficiti tregtar arrin në mbi 1.1 miliardë euro

Eksportet e mallrave ranë me 23 për qind në tremujorin e parë të këtij viti, në nivelin e 95 miliardë lekëve, bëhet e ditur...

Sirianët kurdë Jazidi celebrojnë Vitin e Ri Julian në verilindje të vendit

Sirianët Jazidi në verilindje të Sirisë mbanin sot veshje tradicionale, mbushnin shportat me vezë të ngjyrosura dhe kërcenin për të shënuar Vitin e Ri...

Horoskopi për ditën e Enjte, 18 Prill 2024

Dashi Do të përfshiheni në një debat mjaft të ndezur, i cili rrezikon që të kthehet agresiv. Mundohuni që të mos keni reagime të tepruara...

Anglia drejt ndalimit të duhanit! Gati ligji, kush është lindur pas 1 janari 2009...

Një projektligj i diskutueshëm që parashikueshëm të eliminojë gradualisht pirjen e duhanit në Britani eci përpara në parlament të martën, ndërsa Dhoma e Ulët...

“Nuk ke turp i thashë”/ Banori i BBV3 zbulon pse u nda nga ish-partnerja

Ndonëse është munduar të jetë sa më hermetik për jetën e tij private, Liam sot ka “hapur zemrën” dhe ka treguar për ish-partneren e...

Zgjedhjet në Kroaci, ‘exit-poll’-et e para nxjerrin fituese partinë e kryeministrit aktual Plenkoviç

Sot në Kroaci janë mbajtur zgjedhjet parlamentare për Kuvendin e Kroacisë. Sipas Exit Poll-eve të para, HDZ-ja e kryeministrit aktual, Andrej Plenkoviç është fituese...

Presidenti Biden synon trefishimin e tarifave ndaj çelikut kinez

Presidenti Biden synon trefishimin e tarifave ndaj çelikut kinez Kjo masë e re reflekton një gërshetim të politikës tregtare të presidentit Biden me përpjekjet e...

Ilir Meta dhe Makbethi

Nga Namir Lapardhaja Në fund të tragjedisë Makbeth ka një skenë të çmendjes së zonjës Makbeth, e cila pasi ka cytur dhe bashkëpunuar me të...