04.12.2023 09:35
Home Tags Serbia

Tag: Serbia

Skenari i vrasjes makabre pas darkës me fëmijët/ Si Naimi e bindi bashkëshorten Liridona...

Të mërkurën, Naim Murseli i kërkoi bashkëshortes që së bashku me fëmijët të dilnin në një darkë, e cila në fakt ishte një plan...

Horoskopi nesër, 5 dhjetor 2023

Dashi Java që po hapet do jetë shumë e luhatshme për ju, pasi disa ditë nuk do të çojnë në rezultatet për të cilat keni...

“Fëmijët e kërkojnë para se të flenë gjumë”, vëllai i Liridonës: Ja pse Naim...

Leonard Ademaj, vëllai i të ndjerës Liridona Ademaj ka qenë i ftuar ditën e stome në “Shqipëria Live” ku ka folur për vrasjen e...

Meloni në Beograd: Europa nuk do të jetë e bashkuar pa Ballkanin

Kryeministrja italiane Giorgia Meloni zhvilloi në vizitë në Serbi ku u prit nga Presidenti Aleksandër Vuçiç. Në takimin me kryeministren Meloni, Vuçiç tha se Italia...

Tre shenjat e Horoskopit që pritet të përjetojnë ndryshime të mëdha deri në fund...

Ndërsa viti 2023 po mbyllet, pjesa e fundit e nëntorit dhe i gjithë dhjetori mbeten pika të paeksploruara. Brenda kësaj periudhe, njerëzit që i...

De Laurentiis gjen “shkakun” e disfatës ndaj Inter: Humbëm për shkak të arbitrit

Zikaltërit” e Inter arritën një fitore spektakolare, mbrëmjen e së dielës, që sapo lamë pas, teksa në stadiumin “Diego Armando Maradona” mundën me rezultatin...

Berisha shkeli vendimin e gjykatës/ Gjikondi: Ai po dëmton brezat e rinj, SPAK duhet...

Për të tretën herë radhazi ish-kryeministri Sali Berisha nuk u paraqit në Prokurorinë e Posaçme duke mos zbatuar vendimin e gjykatës. Ish-kryeministri i marrë...

Haga kufizon vizitat për Thaçin dhe ish-liderët e tjerë të UÇK

Dhomat e Specializuara në Hagë miratuan kërkesën e Prokurorit të Specializuar për të kufizuar takimet dhe komunikimet për ish-presidentin Hashim Thaçin dhe ish-zyrtarët e...

Ja si do t’a mbyllin vitin shenjat e zodiakut! Parashikimi i horoskopit për muajin...

Sipas astrologut Jorgo Pulla, muaji i fundit i vitit do të jetë dhe muaji i mbylljeve të problemeve të mëdha. Ky muaj ka të...

Rama nga Shkodra: Cilat janë gabimet e kundërshtarit ku duhet të mësojë PS

Kryeministri Edi Rama gjatë Asamblesë së Zgjeruar të Partisë Socialiste në Shkodër, theksoi se është momenti që PS të mësojë nga gabimet e kundërshtarit,...