Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga kompleksi i ri i shërbimeve të transportit rrugor në DRSHTRR Kurbin.

Rama thekson se për pak ditë ky kompleks do jetë drejt përfundimit.

Por një komentues në rrjetet sociale i shkruan kreut të qeverisë se ai sërish ish-kryeministrin Sali Berisha do të votojë.

Replikat

Qytetari: Ne prap saliut do tja japim.kot e ke ti

Rama: jo kot nuk e kam une, se kjo eshte detyra ime dhe veprat mbeten, te tjerat i merr era… Pastaj kush di t’ia jape shpirtin dreqit e ka zgjedhje personale, s’eshte detyra ime ta ndaloj