08.12.2023 11:37
Home Show-time Faqe 175

Show-time

Rita Ora do të prezantojë eventin e rëndësishëm të Vitit të Ri!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora do të performojë në një nga ngjarjet më të mëdha në nder të festës së “Vitit të...

Selena Gomez në një marrëdhënie me Benny Blanco, këngëtarja konfirmon lidhjen me disa komente...

Thashethemet thonë se një burrë i ri ka hyrë në jetën e Selena Gomez dhe ai nuk është askush tjetër veçse 35-vjeçari Benny Blanco. Këngëtarja...

Dënohet me burg Rudina Dembacaj, falsifikoi firmën e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë...

Aktorja Rudina Dembacaj është dënuar nga Gjykata e Apelit me 6 muaj burg, që i është konvertuar në 80 orë shërbim prove. ZËRI ka...

Pamja futuriste e Jennifer Lopez në tapetin e kuq të ELLE Women, pozon me...

Jennifer Lopez dhe bashkëshorti i saj, Ben Affleck, u ngjitën në tapetin e kuq të ELLE Women in Hollywood Awards mbrëmjen e së martës. Dyshja...

FOTO/ Do guxonit kaq shumë? Dua Lipa bën publike numrin e telefonit: Më shkruaj

Kush nga ju ka guxuar dhe ka publikuar numrin e telefonit në rrjetet sociale? Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e ka...

Taylor Swift është personi i vitit nga revista Time

Ylli i muzikës, i cili fitoi një miliardë dollarë këtë vit, fitoi garën për personin e vitit në konkurrencë me Vladimir Putin, Barbie dhe...

FOTO: E kuqe flakë, influencuesja shqiptaret ‘nxeh’ rrjetin për festa

Aktroja dhe influencuesja Sara Kolami dukej sensacionale teksa u zhvesh me të brendshme tejet seksi. Kolami i la fansat e saj në Instagram pa fjalë...

Olta e uroi për shtatzëninë, reagimi i Kiarës nuk pritej

Olta e ka uruar Kiarën për shtatzëninë. Ajo i ka dërguar Kiarës një mesazh për lajmin e bukur, por reagimi i moderatores i ka...

Luiz Ejllit i mbyllin sërish Instagramin, kallëzon rastin në polici

Këngëtarit, aktorit dhe ish-banorit të Big Brother VIP i kanë mbyllur sërish faqen e tij në rrjetin social Instagram. Ai ka kallëzuar rastin në sektorin...

Julia Roberts thyen heshtjen, flet për herë të parë për vdekjen e ish-të dashurit...

Julia Roberts ka folur së fundmi për vdekjen e ish-të dashurit të saj, Matthew Perry, në moshën 54 vjeçare. Aktorja e “The Ocean’s Twelve” ka...