27.02.2024 12:44
Home Tags Gaza

Tag: gaza

Vrau vjehrrën në vitin 2010, nëna e Blerina Metës rrëfen krimin: Nuk vdiq kur...

Mamaja e Blerina Metës, gruas së Pëllumb Metës që u vra disa ditë më parë në banesë nga fëmijët ka treguar se si ka...

Veliaj pret kampionin dhe nënkampionin e Europës në mundje: Do të mbështesim skuadrën tonë...

Bashkia e Tiranës do të marrë disa vendime për të mbështetur me anë të granteve skuadrën tonë olimpike, në prag të lojërave që do...

Dyseldorfi vishet kuqezi… Gjermania: “Mirësevjen” Shqipëri në “Euro 2024”!

Që nga fundi i vitit 2023 dhe fillimi i këtij viti 2024, Gjerma ka filluar t'i japë jetë motiveve të “Euro2024”-s, aktiviteti më i...

“O burra të shpëtojmë Republikën”, ministri Manja: 95 përqind e veprave të Kodit Penal...

Ministri i drejtësisë Ulsi Manja ka deklaruar se Amnistia Penale është e cunguar pasi 95 përqind e veprave penale të parashikuara në Kodin Penal...

Komisioni i Reformës Zgjedhore, Celibashi: Të zbatohen dy vendimet e Gjykatës Kushtetuese për votën...

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi gjatë fjalës së tij ka shpalosur edhe një hërë problematikat para Komisionit për Reformën Zgjedhore. Më tej gjatë...

Banori i ri i “BBVIP” tha se kishte pasur një njohje me Sarën, Olti...

Një prej banorëve të rinj të “BBVIP”, Silvi, deklaroi në shtëpinë më të ndjekur në Shqipëri, fillimisht se kishte njohje nga jashtë me Sarën,...

Vrasja dhe groposja e Pëllumb Metës, Pistë e re hetimi: Dyshohet se e vrau...

DURRËS-Vijojnë hetimet për të zbardhur vrasjen dhe groposjen e Pëllumb Metës, ngjarje e ndodhur më 10 shkurt në Shën Vlash të Durrësit por që...

Meri Gjini: Mos shpenzoni më shumë se ç’keni, shenjat që duhet kenë kujdes

Një nga shenjat e Horoskopit duhet të ketë kujdes për sa u përket shpenzimeve këtë javë. Astrologia Meri Gjini tha se Ujorët duhet të jenë...

Erjola i hapet Silvit rreth ndjesive pas vdekjes së babait të saj

Gjatë një bisede mes Erjolës dhe Silvit, ata kanë diskutuar rreth familjes së tyre ku dyshja kanë folur më shumë rreth familjeve të tyre....

Ministrja Koçiu: Së shpejti nisim punën për përmirësimin e infrastrukturës së Spitalit të Pogradecit

Spitali Bashkiak i Pogradecit ofron shërbime shëndetësore për rreth 92 mijë banorë, por gjatë sezonit të verës, ky numër 2 dhe 3-fishohet për shkak...