13.07.2024 11:28
Home Tags Ilir Meta

Tag: Ilir Meta

Të jesh pacient në Shqipëri

Nga Elisa Dedja Mjekësia në Shqipëri ka kaluar përmes ndryshimeve të shumta vitet e fundit, me një përmirësim të dukshëm në disa aspekte, por gjithashtu...

Ide e re për Milanin, kuqezinjtë kontaktojnë me Borusia Dortmund për gjigandin e sulmit...

Milani kërkon ende një qendërsulmues dhe po sheh opsione nga më të ndryshmet, pasi ka parë t’i ikin na duart Zirkze e Girasi, të...

Rreziku nga tatuazhet, mjekët: Shkaktarë të shtuar për limfomat malinje

Trendi më i fundit i të rinjve për të bërë tatuazhe është rritur me afro 20 % në vendet e Europës. Ndërkohë një studim i...

“Është vështirë të jesh i shenjtë në qytet”, tregim nga Niels Hav

Përktheu nga danishtja Edita Kuçi Ukaj Kur ajo u shpërngul së pari në Kopenhagë, banoi në një lagje në jug të qendrës, në Tåstrup. Për...

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e diel 14 korrik 2024

DASHI E keni shfrytëzuar plotësisht dashurinë pa probleme? Ende jo? Bëhuni më i përkushtuar. Kushtojini vëmendje Hënës në kundërshtim, do të mund të bëni një...

Duartrokitje të dëshpëruara për një fitore që nuk ka ndodhur

Nga Mero Baze Greqia ngjan aq e lodhur nga beteja për Belerin, sa tani po përpiqet të duket sikur ka fituar një betejë e...

“Të vjen inat që Luna i ngjan Luizit?”/ Kiara s’ja lë mangut ndjekësit

Kiara dhe Luizi po shijojnë pushimet bashkë me të voglën e tyre Luna. Çifti duken më të lumtur se kurrë dhe po shijojnë periudhën...

Si të harroni njëherë e mirë ish-in toksik e të vazhdoni jetën tuaj…

A është e mundur të harrosh një ish-toksik që të ka bërë të vuash shumë? Për shumë, kjo është një sfidë e vështirë. Ndjenjat...

Tuneli i Llogorasë si “Big Brother”/Mbi 100 kamera ndjekin çdo lëvizje!

Të gjitha lëvizjet dhe flukset në tunelin e Llogorasë në Vlorë monitorohen me kujdes. Për herë të parë, Top Channel sjell pamjet brenda sallës...

Rrëfehet “berberi” i deleve: 3 euro për 1 kokë në Greqi, bëja 900 euro...

Loni, qethësi i deleve i cili e bën këtë punë prej 30 vitesh tashmë, shprehet se në Greqi ku punon prej kohësh paguhet 3...