18.10.2021 09:21
Home Tags Termet

Tag: termet

Devijohet qarkullimi tek Unaza e Re, ja si do të bëhet lëvizja duke nisur...

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka vendosur të devijojë qarkullimin tek Unaza e Re duke nisur nga dita e nesërme në darkë. Duke nisur nga dita...

Protesta e LSI dhe PD nuk është protesta e fermerëve

Pas dështimit elektoral të LSI dhe PD në të gjithë vendin, ku e para nuk gjen derën ndërsa e dyta s'di kush mban celësat,...

Fati yt/ Horoskopi 19 tetor 2021

Dashi-Do të zbuloni mënyra të reja simulimi. Po ndjeni erën e fitores. Dikush më në fund do të marrë kurajon dhe të tregojë si...

Barcelona pa tre yje në Champions dhe El Clasico

Ronald Koeman duket se po merr gjithnjë e më shumë lajme të këqija si trajner i Barcelonës dhe e fundit është një goditje e...

Përmirësimi i klimës së biznesit, Soreca takim me ministren Ibrahimaj

Ambasadori i Bashkimit Evropian në vendin tonë, Luigi Soreca takoi sot ministren e re të Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahimaj. Soreca deklaroi se në...

Mbështetësit e ‘revolucionit’ të 2019-s, të gjithë sot kundër Bashës

Nga Ylli Pata/ Skenat e mbrëmshme e të sotme; nga Maqedonia e Veriut dhe e Kosova, ku liderë të ndryshëm opozitarë gëzohen për fitoren e...

Si kurrë më parë, Shqipja shpërthen në lot në emision

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj nuk i ka mbajtur dot lotët teksa ka folur për prindërit në emisionin “E Diell”. Ajo ka treguar se...

Trend dhe në Itali/ ‘Fundosen’ forcat populiste: Qendra e majtë fiton 5 qytetet kryesore

Ditët e populizmit si mekanizëm për të qeverisur duket se po mbarojnë kudo në zgjedhjet që zhvillohen nga SHBA në Europë. Pas Trump që...

Trajneri i Leipzig provokon para ndeshjes me PSG

Jesse Marsch po përgatitet të përballet nesër me Paris Saint-Germain. Trajneri i Leipzig, në një konferencë për shtyp, tha: “Ne kemi nevojë për pikë,...

Shenja e Horoskopit që nuk thonë kurrë drejtpërdrejt atë që mendojnë në të vërtetë

Kur flasim për guximin e opinionit, ndershmërinë dhe impulsivitetin, Dashi vjen i pari dhe me një ndryshim. Ai, Demi dhe Bricjapi do të thonë...