15.06.2024 11:11
Home Tags Vladimir Putin

Tag: Vladimir Putin

Goli i Nedim Bajramit, më i shpejti në historinë e Europianit

Një prej golave më të bukur që do të mbahet mend gjatë! Ishte ai i mesfushorit Nedim Bajrami i cili hyri kështu në librat...

Shpërthim i FUQISHËM, tetë ushtarë izraelitë vriten në Gaza

Tetë ushtarë izraelitë janë vrarë brenda Gazës, ka konfirmuar ushtria izraelite. Sipas ushtrisë izraelite, ushtarët u vranë në një shpërthim në qytetin jugor të...

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e diel 16 qershor 2024

DASHI Dita nis me një situatë astrologjike shumë pozitive. Në punë edhe marrëdhëniet më të vështira mund të shërohen. Mos u zemëroni nëse diçka nuk...

Italia dyfishon shifrat, Barrela gjen rrjetën për ‘të kaltrit’

Italia dyfishon shifrat, Barrela gjen rrjetën për 'të kaltrit'. Shqipëria do të luaj me Italinë në ndeshjen e saj të parë, për tu...

Vjen barazimi në Dortmund, Bastoni gjen rrjetën

Shqipëria ndeshet përballë Italisë në “BVB Stadion” të Dortmundit, në takimin e parë të Kombëtares kuqezi në “EURO 2024”. Në portë për Shqipërinë do të...

SHËNON SHQIPËRIA/ Sa pak sekonda i duheshin, Bajrami çon në festë kuqezinjtë

Shqipëria ndeshet përballë Italisë në “BVB Stadion” të Dortmundit, në takimin e parë të Kombëtares kuqezi në “EURO 2024”. Në portë për Shqipërinë do të...

“Kjo është magjia e futbollit, çdo shqiptar ndihet krenar”, Lorik Cana: Italianët duhet t’i...

Kapiteni legjendar i Kombëtares, Lorik Cana ka folur për Klan TV në prag të ndeshjes Itali – Shqipëri. Ai është shprehur entuziast para tifozëve...

Prag ndeshje Itali-Shqipëri, arrestohen 50 tifozë italianë

Nuk ka kaluar pa incidente, prag sfida mes kombëtares tonë dhe asaj italiane, por për fat të mirë ishin forcat e sigurisë që parandaluan...

Qindra e mijëra francezë protestojnë kundër të djathtës ekstreme

Të paktën 150 marshime në të gjithë vendin – 21,000 policë në këmbë Demonstrata janë duke u zhvilluar në Paris dhe disa qytete të tjera...

Armando Duka del t’i pershëndesë, tifozët shqiptarë e injorojnë përpara fillimit të ndeshjes Shqipëri...

Tifozët shqiptarët injorojnë në kor Presiden e Federatës shqiptare të Futbollit. Pak para fillimit të ndeshjes, Presidenti Armand Duka doli të përshëndesë tifozerinë e...