Reperi i njohur Ledri Vula ka humbur personin më të dashur, gjyshin e tij. Lajmin e ka bërë me dije vetë reperi me anë të një postimi në “Instagram”.

“Kurr ma ne prehnin tond gjysh”- ka shkruar reperi krahas fotos.

Ledri ka ndarë herë pas here në ‘’Instagram momente me gjyshërit e tij, të cilët kanë qenë gjithmonë mbështetësit më të mëdhenj të nipit të tyre.

Sara gjithashtu ka shkruar pak fjalën për gjyshin e Ledrit, lidhja e së cilës me të paska qenë shumë speciale.

“Ndihem me fat që pata mundësinë në jetën time të takoja një njeri si ti Gjysh. Që ditën e parë që të kam takuar më ke falë një dashur që sot po më mungon pafund. Gjithmonë e kam thënë që do të isha më e lumtur në qoftë se Ledri bëhet sa gjysma jote. Ty dhe Madhen ju kemi shembull. Jam e lumtur që Poem arriti ta takojë stërgjyshin e saj po aq e trishtuar që nuk mundi të dëgjojë historitë e tua ashtu si unë. Do mbetesh gjithmonë në zemrën tonë”, ka shkruar ajo.