25.10.2021 07:59
Home Tags Bashkia Tirane

Tag: Bashkia Tirane

A do të vijë në Shqipëri cikloni i cili po shkakton stuhi të fuqishme...

Cikloni i fuqishëm i cili po shkakton stuhi mjaft të fuqishme lokale në Italinë jugore dhe jugperëndimore nuk pritet të arrijë në territoret tona...

Nëntori do krijojë 1 mundësi unike/ Këto janë 4 shenjat më të favorizuara nga...

Për këto shenja, fundi i vitit do të jetë një periudhë suksesesh të mëdha! Binjakët E keni parasysh atë objektivin personal që keni përcaktuar në...

Hedhja e shisheve në “Air Albania”, FIFA dënon edhe Poloninë

Incidentet në Shqipëri-Poloni, ku tifozë të të dy skuadrave hodhën shishe plastike në drejtim të fushës, kanë kaluar në lupën e FIFA-s që ndëshkoi...

Edi dhe Ada përjashtohen nga programi! Çfarë ndodhi?

Sot, Eduard Kuçi ka lajmëruar në rrjetin e tij social në Instagram Live se ai dhe Ada janë përjashtuar nga emisioni i ndjekur “Për’puthen”....

Petro Koçi ironizon opozitën: Duhet ta pranojmë! Na e bëtë shumë të lehtë fitoren

Socialisti Petro Koçi , i cili riktheht në parlament pas një kohe të gjatë, tha se megjithëse vendi ka eur përpara politika nuk ka...

Përse Basha nuk e mund dot Berishën, me berishizëm?

Mero Baze Lulzim Basha ka hyrë në spiralen e një lideri të kompleksuar nga Berisha për të ashtuquajturin “bashkëpunim me Edi Ramën” dhe po përpiqet...

“Shqipëria i ka përmbushur kushtet”/ Spiropali i kthehet Bashës: Keqardhje që problemet e brendshme...

Ministrja për Punët me Parlamentin Elisa Spiropali i është kundërpërgjigjur kryedemokratit Basha duke u shprehur se Shqipëria nuk është në garë me asnjë vend,...

Zajmin Vasjari në pritje të ëmbël, shtatëzënë për herë të dytë

Zajmina Vasjari një ndër emrat më të dashur për publikun për performancat e saj skenike por edhe për stilin personal të dukjes dhe jetës....

Rama takon kryeministrin e Bavarisë: Aleat i vendosur në rrugëtimin evropian

Kryeministri Edi Rama gjatë vizitës që po zhvillon në Gjermani ka pasur një takim me kryeministrin e Bavarisë, Markus Söder. Rama shprehet se Söder...

Jeni beqare? 6 + 1 arsye të mira për të festuar

Jeni nga ata njerëz që ndjejnë se vetmia e tyre po troket vazhdimisht në derë? A janë të gjitha të dashurat tuaja në një...