26.09.2021 12:36
Home Tags Durrës

Tag: Durrës

CR7 bën gafë në rrjetet sociale, tifozët nuk e falin

Lamtumira e Cristiano Ronaldo-s nga Juventus nuk ka qenë pa polemika. Mes gjërave më të përfolura ka qenë postimi me të cilin CR7 ka...

Intervista/ Rrëfimi i aktores Margarita Xhepa: Kemi punuar pa para’, me orë të tëra...

Pasioni, dashuria për profesionin dhe puna e palodhur ishin ato që shtynë përpara artisten e madhe Margarita Xhepën që të arrinte majën e karrierës,...

Takime në bazë me Subashin dhe Koçin, Balla nis fushatën organizative në Fier

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për qarkun e Fierit Taulant Balla pas marrjes së detyrës së drejtuesit politik ka qetësuar situatën e krijuar në...

Tensionet në veri të Kosovës, banori serb: Kurti e Vuçiç të na lënë të...

Teksa situata në veri të Kosovës nuk është qetësuar ende, banori i Bërnjakës, Kosta Milovanoviq, po e konsideron Njësinë Speciale, si pjesë edhe të...

I publikoi bisedat, plas sherri mes Kozakut dhe Stresit: Tradhtar…

Ngjarja më e përfolur gjatë ditëve të fundit mes Kozak Braçit dhe reperit Stresi, ka marrë tjetër kthesë pasi ky i fundit i nxori...

Alegri planifikon super goditjen 70 mln euro

Massimiliano Allegri i kërkon më shumë Juventus-it për të dalë nga situata e vështirë ku ndodhet pas një fillimit të sezonit aspak të mirë...

Horoskopi javor (27 shtator – 3 tetor 2021)

Dashi Mundohuni të merrni ndonjë ditë lejë gjatë kësaj jave dhe të shkoni jashtë qytetit tuaj. Do çlodheni, do reflektoni dhe do ju ndriçohen idetë....

“Human: The World Within”, Pazari i Ri i Tiranës pjesë e serialit të suksesshëm...

“Human: The World Within”, dokumentari ndër më të ndjekurit dhe të suksesshmit e këtij viti në gjigandin mediatik “Netflix” transmeton pamje të Pazarit të...

Serbët të mos na provokojnë se këtë herë nuk e kanë historinë në anën...

Nga Alban Daci/ Ndoshta, serbët, mund të mendojnë, se kemi shumë halle e probleme me politikën tonë të brendshme, siç ka ndodhur rëndomtë kohët e...

Viti i ri shkollor, ministrja Kushi mesazh urimi për nxënësit: Siguria dhe shëndeti juaj,...

Nëpërmjet një video-mesazhi për fillimin e vitit shkollor, Ministrja e Arsimit dhe Sportit Evis Kushi u është drejtuar me një urim të gjithë nxënësve. “Kënaqësia...