25.10.2021 06:54
Home Tags Interviste

Tag: Interviste

Përse Basha nuk e mund dot Berishën, me berishizëm?

Mero Baze Lulzim Basha ka hyrë në spiralen e një lideri të kompleksuar nga Berisha për të ashtuquajturin “bashkëpunim me Edi Ramën” dhe po përpiqet...

“Shqipëria i ka përmbushur kushtet”/ Spiropali i kthehet Bashës: Keqardhje që problemet e brendshme...

Ministrja për Punët me Parlamentin Elisa Spiropali i është kundërpërgjigjur kryedemokratit Basha duke u shprehur se Shqipëria nuk është në garë me asnjë vend,...

Zajmin Vasjari në pritje të ëmbël, shtatëzënë për herë të dytë

Zajmina Vasjari një ndër emrat më të dashur për publikun për performancat e saj skenike por edhe për stilin personal të dukjes dhe jetës....

Rama takon kryeministrin e Bavarisë: Aleat i vendosur në rrugëtimin evropian

Kryeministri Edi Rama gjatë vizitës që po zhvillon në Gjermani ka pasur një takim me kryeministrin e Bavarisë, Markus Söder. Rama shprehet se Söder...

Jeni beqare? 6 + 1 arsye të mira për të festuar

Jeni nga ata njerëz që ndjejnë se vetmia e tyre po troket vazhdimisht në derë? A janë të gjitha të dashurat tuaja në një...

Balla i përgjigjet Bashës: Të ulemi pa asnjë kusht e paragjykim. I mirëpresim propozimet...

Kryetari i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla në fjalën e tij në Parlament u shpreh se mazhoranca mirëpret propozimet e Partisë Demokratike për...

A gaboi Ronaldo që u rikthye te Manchester United?

Kur Cristiano Ronaldo vendosi t’i ndajë rrugët me Juventusin verën e kaluar për t’u rikthyer te Manchester Unitedi, ai nuk mund të ketë parashikuar...

Ulen rastet e reja/ 6 humbje jete nga Covid 19 në vend në 24...

Ministria e Shëndetësisë informojmë për situatën në 24 orët e fundit, si vijon: Janë kryer 2,640 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me...

Makina inteligjente ‘nuk fal’ shoferët/ Rreth 3 mijë gjoba në fundjavë, arrestohen 30 drejtues...

Policia vijon kontrollet intensive në të gjitha rrugët e vendit, duke përdorur makinën inteligjente, radarë, dronë, mjete të paloguara, kamera, aparate fotografike e alkooltestues,...

Tiranë/ Punime në rrjet, zonat ku do ketë ndërprerje të energjisë elektrike tre ditët...

Si pasojë e punimeve në rrjet, disa zonave në kryeqytet do iu ndërpritet energjia elektrike, në datat 26, 27 dhe 28 tetor, përgjatë intervalit...