04.12.2023 08:35
Home Tags Interviste

Tag: Interviste

De Laurentiis gjen “shkakun” e disfatës ndaj Inter: Humbëm për shkak të arbitrit

Zikaltërit” e Inter arritën një fitore spektakolare, mbrëmjen e së dielës, që sapo lamë pas, teksa në stadiumin “Diego Armando Maradona” mundën me rezultatin...

Berisha shkeli vendimin e gjykatës/ Gjikondi: Ai po dëmton brezat e rinj, SPAK duhet...

Për të tretën herë radhazi ish-kryeministri Sali Berisha nuk u paraqit në Prokurorinë e Posaçme duke mos zbatuar vendimin e gjykatës. Ish-kryeministri i marrë...

Haga kufizon vizitat për Thaçin dhe ish-liderët e tjerë të UÇK

Dhomat e Specializuara në Hagë miratuan kërkesën e Prokurorit të Specializuar për të kufizuar takimet dhe komunikimet për ish-presidentin Hashim Thaçin dhe ish-zyrtarët e...

Ja si do t’a mbyllin vitin shenjat e zodiakut! Parashikimi i horoskopit për muajin...

Sipas astrologut Jorgo Pulla, muaji i fundit i vitit do të jetë dhe muaji i mbylljeve të problemeve të mëdha. Ky muaj ka të...

Rama nga Shkodra: Cilat janë gabimet e kundërshtarit ku duhet të mësojë PS

Kryeministri Edi Rama gjatë Asamblesë së Zgjeruar të Partisë Socialiste në Shkodër, theksoi se është momenti që PS të mësojë nga gabimet e kundërshtarit,...

Muçi e Manaj, emisioni “Analizë Kuqezi” zbërthen shifrat e dy sulmuesve

Në emisionin “Analizë Kuqezi” të gazetarit Sokol Xhihani, në puntatën e radhës u fol veçanërisht për dy lojtarë shqiptarë që luajnë në kampionatet europiane:...

Kiara dhe Luizi marrin dhuratën e parë për beben

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli po presin me padurim ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre. Gjatë kësaj kohe çifti ka marrë shumë urime...

Kë do djegë zjarri që u ndez në mes të Parlamentit?

Nga Ylli Pata/ Nuk ka akt më ekstrem sesa ndezja e zjarrit në Parlament. Deri tani, krahasuar me rajonin, e mbante vendin e parë opozita...

Gara për “Këpucën e Artë”, Harry Kanë vetëm gjysmë pike larg trofeut prestigjioz

Teksa po i afrohemi mesit të një sezoni, i cili deri më tani po rezulton të jetë spektakolar, lojtarët po japin maksimumin e tyre,...

Gjergj Luca një nga personat më të ndjekur nga autoritete ndërkombëtare’ biznesmeni i përgjigjet...

Pas daljes nga Parlamenti i zjarreve dhe shashkave, Sali Berisha ka ndaluar para gazetarëve ku ka përgojuar para mikrofonave qytetarët. Një ndër to ishte...