17.06.2024 06:36
Home Tags Kurti

Tag: kurti

Pro krijimit të një partie të djathtë”, Kulluri: Të drejtohet nga një grup kolegjial....

Ish-sekretari për Marrëdhëniet me Publikun në PD, Edvin Kulluri, tha në MCN TV se është pro krijimit të një partie të re të djathtë,...

“Vritini të gjithë”/ Kërcënoi se do të kryente sulme ndaj Real Madridit, shpërbëhet celula...

Një operacion i FBI-së amerikane pengoi një celulë terroriste të lidhur me ISIS-in pasi ata bënë kërcënime kundër lojtarëve dhe tifozëve të Real Madridit. Përpjekja,...

Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet

Ish-banorja e Big Brother VIP, Keisi Medini ka ngritur temperaturat në rrjet me pozat e fundit. Modelja ka treguar format bombastike përmes fotove të fundit. Bukuroshja...

Liderët e BE-së diskutojnë emrat e rinj në krye të institucioneve të bllokut, Ursula...

Liderët e vendeve të Bashkimit Evropian, do të mblidhen në mbrëmjen e së hënës në Bruksel, në përpjekjen e parë për të arritur një...

Fitorja ndaj Serbisë/ Emocione të mëdha, yjet e Anglisë festuan me partneret

Gratë dhe të dashurat e skuadrës angleze ishin gati për të ndihmuar futbollistët të festonin një fillim pozitiv në Euro 2024. Djemtë e Gareth Southgate...

Familja Mbretërore britanike/ Cili prej anëtarëve është më i pasuri? (Renditja)

Familja Mbretërore Britanike ndiqet me shumë vëmendje nga fansat në të gjithë globin dhe publikut u pëlqen të dinë gjithçka për stilin e tyre...

Thellohet hetimi për çiftin Meta-Kryemadhi, Prokuroria: Do të vazhdojë thirrja e personave të tjerë

Prokuroria e Posaçme pritet të marrë në pyetje persona të tjerë në lidhje me hetimet që po kryen ndaj ish-presidentit Ilir Meta dhe bashkeshortes...

Përplasje mes artistëve/ Elvana Gjata thumbon Alban Skënderaj në koncertin në Gjermani, ja reagimi...

Teksa mbante koncertin e saj “Dekada” në një stadium në Gjermani, kur ndodhej me Romeo Veshaj në skenë, ky i fundit bëri një pyetje;...

Live Rumani-Ukrainë/ Spektakël rumun, Lunin pëson dhe golin e tretë (VIDEO)

Rumani-Ukrainë përballen në “Allianz Arena” Mynih, në kuadër të takimit të parë të fazës së grupeve, sfidë e Grupit E. Rumunët shihen si më pak...

Këto dy shenja të zodiakut do të krijojnë kontakte të reja sot

Me Hënën në Peshore, java fillon me një ritëm të qetë. Tribuna e saj me Merkurin dhe Venusim tek Binjakët, do të na bëjë...