17.10.2021 10:40
Home Tags Neymar

Tag: Neymar

Lidhje dashurore me ish- të dashurin e mikes së ngushtë? Ja si përgjigjet Semi

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother Vip” po diskutohej nëse dikush prej banorëve do pranonte apo jo të krijonte një lidhje dashurore...

Lindin trinjakë te “Mbretëresha Geraldinë”, Manastirliu publikon foton: Familja e re përfiton menjëherë 360...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë një moment të veçantë në “Facebook”, ndërsa ka publikuar foto të trinjakëve Amal, Alfio dhe Amea, të...

Edhe Maqedonia e Veriut zhvillon sot zgjedhjet lokale, qytetarët votojnë për krerët e komunave

Në Maqedoninë e Veriut për të shtatën herë që nga historia e pavarësisë së vendit mbahen zgjedhjet lokale. Sot zhvillohet procesi zgjedhor. Në garë...

FOTO-LAJM / Hazizi dhe Fatima nga Afganistani i bashkohen Maratonës së Tiranës

Hazizi dhe Fatima, çifti nga Afganistani, që mbërriti bashkë me refugjatët e parë që lanë vendin e tyre për shkak të l u f...

“Shqiptari i parë”, edhe Premierliga i gëzohet arritjes së Armando Brojës

Armando Broja ka hyrë këtë të shtunë në librat e historisë së klubit të Southampton, por edhe të futbollit shqiptar. Sulmuesi i Shqipërisë, me...

Trupat e KFOR-it tërhiqen sot nga pikat kufitare me Serbinë pas marrëveshjes për targat

Tashmë edhe zyrtarisht janë larguar nga pika kufitare në Jarinje, trupat e KFOR-it, pas qëndrimit të tyre dyjavor, si rezultat i zhvillimeve që ndodhën...

Pas një pritjeje të gjatë, një opsion i ri falas vjen në Google Chrome

Një opsion i shumëpritur ka mbërritur në Google Chrome, i cili është kryesisht falas. Pas një pritjeje shumë të gjatë, më në fund morëm...

Cilat shenja të Horoskopit e duan vjeshtën dhe motin me shi?

Era e tokës së lagur, sfondi gri, zhurma e shiut në tokë: Imazhe që shumë prej nesh do të ishin të mërzitur, pasi ne...

Nis Maratona e Tiranës/ Kryebashkiaku Veliaj: Treguesi më i bukur i një Tirane që...

Nis zyrtarisht Maratona e Tiranës pas një viti pushim për shkak të pandemisë së Covid 19, me të cilën u përball e gjithë bota....

A e dini se çfarë i ndodh organizmit nëse konsumoni Thana?

Ngjajnë me qershinë, por janë krejt ndryshe. Po flasim për thanën, të ëmblin e të thartin frut. Thana ka disa vendlindje, duke nisur nga...