22.07.2024 06:51
Home Tags The diplomat

Tag: the diplomat

Nga bashkëjetesa në pritje të ëmbël? Ilnisa Agolli rrëfën të rejat e fundit nga...

Gazetarja e njohur, Ilnisa Agolli pas përfundimit të pushimeve me partnerin e saj Meriton Mjekiqin, ishte e ftuar në emisionin “She’s On Top” ku...

“Kaseta e ’21 Janarit’ do hedhë poshtë vendimin e gjykatave”, Hoxha zbulon një dosje...

Gazetari Artan Hoxha i ftuar në “Top Talk” foli për hetimin e dosjes së “21 Janarit”, nga SPAK, ku sot u morën në pytje...

FOTOLAJM/ Momenti kur Tedi Blushi sulmon Halit Valterin në Këshill Bashkiak

Pak minuta pasi nisi mbledhja, anëtari i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi u përfshi nga debatet me kryebashkiakun Erion Veliaj dhe hodhi letra drejt...

“Donte lirinë, por ia mohuan”, nëna e Faton Hajrizit: 15 vjeç mbahej lidhur me...

“Jetë Shqiptare” ka udhëtuar drejt qytetit të Skënderajt në Kosovë për të biseduar me nënën e Faton Hajrizit. Ai u vra të premten (19 korrik)...

Halit Valteri kallëzon Tedi Blushi: Më goditi me grusht në kokë

Tensione në mbledhjen e Këshillit Bashkiak të Tiranës, madje edhe konfrontime mes këshilltarëve. Në dy rastet e tensioneve protagonist del këshilltari i opozitës, Tedi Blushi....

Meta shkallon pas dhunës në Këshillin Bashkiak: Nga sot Partia e Lirisë është...

Pas tensioneve të sotme në mbledhjen e Këshillit Bashkiak Tiranë, ka reaguar Ilir Meta. Edhe pse iniciues i asaj që ndodhi ka qenë Tedi Blushi,...

Milani i fiksuar pas Brojës kërkon të formojë dyshen me Moratën!

Pas Alvaro Moratës, Milani është hedhur në sulm për një tjeter sulm, për të kompletuar ofensivën kuqezi. Ndërkohë në skenë së fundmi ka dalë...

Blushi goditi me grusht Halit Valterin në Këshill, flet Erion Braçe: Zhgënjim i madh....

Erion Braçe në një intervistë televizive ka reaguar për sjelljen e Tedi Blushit në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak, teksa goditi me grusht...

FOTO/ Më në formë se kurrë, ish-banorja e BBVK i vë “flakën” rrjetit me...

Modelja dhe ish-banorja e BBVK nga Gjakova, Santiana Maloku, nuk ka nguruar të “ndezë” rrjetin me postimet e saj të fundit në “Instagram” Bukuroshja 23-vjeçare...

Këshilltari i PL, Blushi dhunon socialistin Valteri në sallën e Këshillit Bashkiak, shoqërohet nga...

Mbledhja e Këshillit Bashkiak të Tiranës është përfshirë nga momente tensioni këtë pasdite. Pasi këshilltari Tedi Blushi goditi me fletë kryebashkiakun Erion Veliaj, seanca u...