04.12.2023 07:36

INTERVISTA

Përgjimet e Sky, Lorenc Vangjeli: Priten arrestime, bëhet fjalë për drejtues të lartë policie...

Zbërthimi i aplikacioneve “Sky” dhe “EncroChat” pritet të nxjerrë emra të tjerë të policisë së shtetit që kanë bashkëpunuar me grupe kriminale. Analisti Lorenc...

Federatë opozitare? Minxhozi: Një komedi. Berisha kërcënime boshe, nuk ka mbështetje popullore

Analisti Skënder Minxhozi e cilëson një komedi idenë e disa partive opozitare për të formuar një federatë të opozitës. Në një intervistë për ABC...

Federatë opozitare? Minxhozi: Një komedi. Berisha kërcënime boshe, nuk ka mbështetje popullore

Analisti Skënder Minxhozi e cilëson një komedi idenë e disa partive opozitare për të formuar një federatë të opozitës. Në një intervistë për ABC News,...

Shqipëria dhe Brukseli A e ka BE-ja në dorë vetë fatin e saj?

Intervistë me ambasadorin Zef Mazi, ku tregohen të gjitha procedurat e integrimit të Shqipërisë në kuadër të zhvillimeve brenda BE-së. Pse integrimi është domosdoshmëri,...

“Si Prigozhini i Putinit”, Azgan Haklaj: Erzen Breçani, krahu i djathtë i Berishës e...

Anëtari i Kryesisë në PD, Azgan Haklaj ka komentuar arrestimet e fundit në vend, pas operacionit me urdhër të SPAK. Haklaj tha për Dritare...

Arrestimi i Breçanit dhe të tjerëve/ Softa: Akuzat janë të rënda, në përgjimet kanë...

SPAK ka zbardhur akuzat për 11 personat, të cilët dyshohet se vepronin si grup i strukturuar kriminal, mes të cilëve edhe ish-drejtori i policisë...

Rithemelimi ‘i vë zjarrin’ Kuvendit, Zekthi: Sjellje e papranueshme, Berisha do duhej të ishte...

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Fitim Zekthi thotë se sjellja e opozitës në seancën plenare të së hënës në Kuvend ishte e papranueshme...

Shef Balliu Junior: Asnjë ekspononet i lartë socialist, nuk del dot përballë meje në...

Shefi i organizimit në PD-në e Rithemelimit, Klevis Balliu, thotë se asnjë eksponent i lartë i PS-së, nuk përballet dot në debat me opozitën....

Asani: Fanella kuqezi është më e bukura, në Moldavi kemi ardhur për fitore

Jasir Asani është padyshim njëri prej protagonistëve kuqezi në këtë rrugëtim fantastik të eliminatoreve të Europianit, që mund të kurorëzohet në ‘Zimbru Stadium’ me...

Laçi: Daja i Malltezit merrte lekë për stërvitje te Partizani, ka fatura! Kam pasur...

Paro Laçi ish-presidenti i klubit të futbollit Partizani, i ftuar në "Studio Live" në Report Tv ka kërkuar nga SPAK që të hetojë si...