15.06.2024 09:45

INTERVISTA

Balluku inspekton masat për vendosjen e impianteve të trajtimit të ujërave të ndotur: Deti...

Task Forca për zbatimin e aktit normative për trajnimin e ujërave të ndotur nga subjektet që operojnë pranë ujërave larës vijon me kontrollet në...

Parashikimi i Skënder Minxhozit: Zgjedhja e Belerit deputet në PE nuk ndryshon marrëdhëniet mes...

Për analistin Skënder Minxhozi zgjedhja e Fredi Belerit si deputet grek në Parlamentin Europian, konkretisht në marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Greqisë, nuk do të...

“Ç’po ndodh me dosjet e Metës”, juristi: Dikush peshoi 2,4 milionë euro se përtonte...

Juristi Romeo Kara që denoncoi Ilir Metën për aferën CEZ-DIA, gjatë një interviste ka dhënë disa detaje për hetimet ndaj kreut të Partisë së...

Mediat italiane shtrembërojnë fjalët e Ramës, Skënder Minxhozi: Po përdoren për konsum politik

Në një intervistë për median italiane “La Repubblica” kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shprehur rezervat e tij sa i përket proceduarave që ndjek...

“Rama t’i tregojë Mitsotakis sa e madhe është forca e shqiptarëve në Greqi”, emigrantët:...

Mijëra emigrantë shqiptarë të cilët jetojnë në Greqi kanë mirëpritur kryeministrin shqiptar, Edi Rama në stadiumin “Galatsi”. Pas përfundimit të aktivitetit shumë prej tyre...

Avokat Beqiri: Berisha po lobon për të hequr arrestin, pazaret bëhen në Milano! Në...

Avokati Idajet Beqiri ka bërë një deklaratë të fortë në “Studio Live” në Report TV ku ka deklaruar se ish kryeministri Sali Berisha po...

Fevziu habitet me Kryemadhin: Meta ju akuzon ju se jeni peng i SPAK-ut, kurse...

Moderatori Blendi Fevziu ka mbetur jo pak i habitur nga Monika Kryemadhi sot, te cilen e kishte ftuar në emisionin “Opinion” per te...

Shqiptari që ‘luftoi’ në 30 luftëra!

Histori e vërtetë! Histori si në filma! Ngjarje që nuk i beson se ndodhin në Shqipëri dhe Kosovë! E tillë është historia e jetës...

Hidhet shorti i Champions League, mësohen katër çiftet çerekfinaliste! Ja përballjet !

Shorti: Arsenal - Bayern Munich Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Manchester City PSG - Barcelona

Nazarko: Berisha ka humbur konsensusin në shoqërinë shqiptare, fitorja e tij as s’mund të...

Analisti Mentor Nazarko, u shpreh në “Real Story” se Sali Berisha në këto kushte ku ndodhet nuk ka asnjë shans politik për të fituar...