21.02.2024 11:29
Home Tags Koronavirus

Tag: koronavirus

“Grida, mbyllja gojën këtij”/ Debat i fortë mes Dudushit dhe Boçit në Top Story:...

Ka agravuar në debat të ashpër diskutimi në Top Story mes gazetarit Alban Dudushi dhe nënkryetarit të Rithemelimit Luçiano Boçi, për protestën e mbajtur...

‘Çmendet’ Fationi provokon vajzat e shtëpisë, për pak zbulon pjesën intime gjatë bërjes së...

Në një episod të fundit të “Big Brother VIP Albania”, Fation Kuqari ka bërë për vete vajzat e shtëpisë – me një performancë jo...

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e enjte 22 shkurt 2024

DASHI Dita është paksa e veçantë ndaj bëni kujdes sepse do të ndiheni të ndarë mes dy gjendjeve shpirtërore, dëshirës për të bërë gjëra dhe...

Qeveria ndryshon ligjin për moshën e ushtarakëve aktivë, ja çfarë ndodh me efektivët nga...

Këshilli i Ministrave ka miratuar ditën e sotme disa shtesa dhe ndryshime në ligjin për “Karrierën ushtarake në Forcat e Armatosura”, përmes të cilave...

‘Po tentojmë’/ Dj PM zbulon planet me partneren e tij Sarën

Dj PM dhe Sara Berisha, kanë qenë dy ish-konkurrentë të formatit ‘BBV1’ mes të cilëve lindi një romancë tepër e bukur e cila ka...

Lufta në Lindjen e Mesme, Hezbollahu nis sulme hakmarrëse ndaj Izraelit

Një sulm ajror izraelit vrau një grua dhe një vajzë në jug të Libanit më 21 shkurt, duke nxitur grupin libanez, Hezbollah që të...

Morata motivon Atletico Madridin: Luajmë edhe një ndeshje në shtëpi, bashkë jemi më të...

Te Atletico Madrid duan të besojnë se kanë humbur betejën por jo luftën. Sulmuesi Los Colchoneros, Alvaro Morata, përmes një story në profilin e...

“Banditi” rus, frikë si Navalny/ I kërkuar nga Rusia për lidhje mafioze, humb betejën...

Gjykata e Lartë rrëzoi kërkesën e Igor Kokunov, i arrestuar gjashtë muaj më parë në Shqipëri dhe që kërkohet të ekstradohet nga Federata Ruse. Ai...

Berisha më 2025 lufton të mundë Bashën, Ramën e di se nuk e ‘ha’...

Nga Jakin Marena Foltorja e drejtuar nga Sali Berisha organizoi këtë të martë një protestë për të treguar ‘muskujt’. U shfrytëzua përvjetori 33-të i 20...

Tre shenjat fatlume që do të pasurohen me hyrjen e Diellit në shenjën e...

Duke shënuar shenjën e 12-të të zodiakut, pas Ujorit dhe para Dashit, sezoni i Peshqve zgjat çdo vit nga 19 shkurt deri më 20...