18.06.2024 03:28
Home Tags MARREVESHJE

Tag: MARREVESHJE

Koncerti në Gjermani/ Elvana Gjata ka një mesazh për veten e saj

Elvana Gjata pak ditë më parë mbajti një koncert në Gjermani ku u mirëprit dhe duartrokit nga fansat e saj. Në skenën e madhe...

Berisha, i refuzuar nga Perëndimi, Frrok Çupi: SPAK të hetojë ish-kryeministrin për fondet e...

Analisti Frrok Çupi në një intervistë në “News Line”, u shpreh se SPAK duhet të hetojë Sali Berishën për fondet e gjyqeve jashtë. “Kur një...

“Meqenëse për ju është thjeshtë një lojë atëherë…”, çfarë po paralajmëron Luiz Ejlli?

Këngëtari shkodran është mjaftë aktiv në rrjetet sociale edhe pas lindjes së vajzës së tij me moderatoren Kiara Tito, vogëlushen Luna Mari. Pas publikimit të...

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e martë 18 qershor 2024

DASHI Disa prej jush mund të nervozohen gjatë orëve të ardhshme. Kohët e fundit ka pasur disa fërkime në marrëdhëniet tuaja me vëllezërit e motrat...

Gjykata e Arbitrazhit për Sport përmbys vendimet e KOKSH në favor të Federatës Shqiptare...

Gjykata e Arbitrazhit për Sport (CAS) ka vendosur në favor të Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF), duke përmbysur vendimet e marra gjatë Asamblesë së...

Megi Pojani dhe Endri Çekiçi arratisen me pushime? Fotot i nxjerrin zbuluar

Moderatorja Megi Pojani dhe ish-futbollisti Endri Çekiçi edhe këtë vit kanë vendosur t’i kalojnë bashkë pushimet. Prej dy vitesh ata përflitet se janë në...

Shembet në tokë 57-vjeçari në Durrës, ndërron jetë pas një goditje në zemër

Një 57-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Durrës. Temperaturat e larta dyshohet të kenë ndikuar në gjendjen e tij shëndetësore. Gazetarja e Top...

“Euro 2024”, Belgjika “bie” përballë Sllovakisë

Është padyshim rezultati më surprizues deri në këtë pikë të Kampionatit Evropian të futbollit, me “Djajtë e Kuq”, të Belgjikës, që janë mundur me...

“Ka politikanë që s’u ka hyrë gjemb në këmbë”, gazetarja në Top Talk: SPAK...

Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha e ftuar në emisionin Top Talk në Top Channel komentoi konferencën e kreut të PL, Ilir Meta pasi...

Video-skandali mbretëror/ Zbulohet se kush publikoi pamjet në rrjet, partnerja e Princ Lekës refuzoi...

Dalin detaje të reja në pah lidhur me video-skandalin mbretëror ku ishin të përfshirë Princ Leka, Elia Zaharia dhe babai i kësaj të fundit....