27.02.2024 10:58
Home Tags NYT

Tag: NYT

Ministrja Koçiu: Së shpejti nisim punën për përmirësimin e infrastrukturës së Spitalit të Pogradecit

Spitali Bashkiak i Pogradecit ofron shërbime shëndetësore për rreth 92 mijë banorë, por gjatë sezonit të verës, ky numër 2 dhe 3-fishohet për shkak...

LAJMI I FUNDIT/ Merr fund saga e familjes Bajri, kapet dhe bosi fundit në...

Është arrestuar në Dubai shtetasi Denis Bajri Brajoviç, i cili ishte shpallur në kërkim për operacionin “Metamorfoza”. Lajmi është konfirmuar për News24 nga gazetarja Klodiana...

Policia bllokon Tivarin/ Vrasja e shqiptarit trondit banorë, anëtar i një grupi të rrezikshë...

Një anëtar i një grupi të organizuar kriminal ka mbetur i vrarë mëngjesin e sotëm nga të shtënat me armë zjarri në Tivar, kanë...

Samimit për Ukrainën/ Policia e Shtetit del me deklaratë zyrtare mbi masat e sigurisë

Drejtori i Departamentit për Rendin dhe Sigurinë Publike, Rebani Jaupi, ka dalë në një konferencë për shtyp, këtë të martë, mbi masat e...

Berisha kërkon lirimin nga shtëpia/ GJKKO vendos sot nëse do rri në ballkon apo...

Sali Berisha, ka kërkuar heqjen e masës së sigurisë "arrest shtëpie" të vendosur nga Gjykata e Posaçme. Sipas burimeve zyrtare seanca do të...

Çfarë ndodhi? Roza hip sipër krevatit të Romeos dhe e godet me shqelma

Në orët e para të mëngjesit kur banorët ishin në dhomën e gjumit dhe po bëheshin gati për të fjetur, Roza shkon dhe ngjitet...

Gjykata e Lartë vendos sot për 21 Janarin në SPAK/ Krimi shtetëror ende pa...

Dosja ’21 janari’ do të shqyrtohet sot në Gjykatën e Lartë, ku pritet të merret përfundimisht një vendim se kujt i takon ta hetojë,...

Macron: Dërgimi i trupave të NATO-s në Ukrainë “nuk përjashtohet”

Udhëheqësit evropianë janë pajtuar të krijojnë një koalicion për të furnizuar Ukrainën me raketa me rreze të mesme dhe të gjatë veprimi dhe bomba,...

Juventus nderon Allegrin për arritjen e 1000 pikëve: “Urime, zotëri!”

Juventusi ka uruar Max Allegrin për kalimin e vijës prej 1000 pikësh të fituara në Serie A. Falë fitores së fundit kundër Frosinone,...

Ish-milanisti Tomasson trajneri i ri i Suedisë, i huaji i parë në histori…

Jon Dahl Tomasson, ish-sulmuesi danez me të kaluar te Milani, është trajneri i ri i Suedisë. Pak javë pasi u largua nga Blackburn...