24.02.2024 01:14
Home Tags Yuri kim

Tag: yuri kim

Shkak tradhtia? Në një romancë prej më shumë se 1 viti, Adrola Dushi i...

Prej më shumë se një viti, këngëtari i njohur Capital T ka qenë në qendër të vëmendjes së medias rozë për shkak të aludimeve...

Jo vetëm tri pikët e radhës, Leverkusen vendos rekord në Gjermani

Bayer Leverkusen nuk njeh limite këtë sezon. Skuadra e Xabi Alonso-s triumfoi 2-1 ndaj Mainz në sfidën e parë të javës së 23-të, teksa...

Bëni pjesë në listë? Hëna e plotë e shkurtit/ Pikë kthese për jetën tuaj,...

Merr fryme thelle. Tani, lëshojeni ngadalë atë frymë dhe hapni mendjen tuaj ndaj mundësive të reja. Hëna e plotë e ardhshme është një kohë...

“Ku e di ai se çfarë i bëj unë”/ Gazi dhe Egla flasin për...

Mëngjesi i sotëm në “Big Brother Vip” ka nisur e qetë e pa debate. Teksa po ecnin rreth e rrotull pishinës, Gazi bisedon me...

Dalin rezultatet: Ja cilin banor votoi publiku për të dalë këtë të shtunë nga...

Të gjithë djemtë e Big Brother VIP ishin në nominim këtë javë. Ishte Sara ajo që dërgoi djemtë në nominim pasi hapi kutinë e...

Bëji vetes këto 12 pyetje dhe zbulo nëse ke trauma nga fëmijëria

Mund të jetë e vështirë që të pranosh një traumë fëmijërie, veçanërisht kur e di historinë dhe origjinën e saj. Në fakt, për shumë...

Një çakall në mes të Tiranës, kapet në një lokal në shkallët e TKOB

Një çakall është gjetur si rrallëherë në një ambientet më të frekuentura të Tiranës nga qytetarë gjatë mesditës. Në ambientet e bareve pranë Teatrit...

Shenjat e horoskopit që duan të kenë gjithçka

Dashi Fëmija i madh i zodiakut nuk mund të presë, por mbi të gjitha nuk dëshiron më shumë se gjysmën e asaj që ka kërkuar...

“Duhet përmbajtje nga gjuha nxitëse”/ Ish-i dërguari i BE në Kosovë, Petrich: Në Kosovë...

KOSOVË-Wolfang Petrisch, ish-i dërguari i Bashkimit Evropian për Kosovën ka dhënë një intervistë për mediat në Prishtë lidhur me 2-vjetron e luftës së Rusisë...

“Kosova po humbet investitorët e huaj”/ Rreth 300 milionë euro të bllokuara nga masat...

Sanksionet ekonomike të Bashkimit Evropian ndaj Kosovës kanë dëmtuar vendin me rreth 300 milionë euro, derisa kjo shifër mund të rritet, pasi janë mbi...